Alla kategorier > Mode > Kläder > Tröjor & Koftor
Tröja
Tröja - 89 Tröja - 90

Tröja

Storlek: L

70 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jättefin tröja🥰🥰🥰🥰

Nikita Koppala
Nikita Koppala
(5)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Tröja - Mycket väl använd. Noppor finns samt pytteliten fläck enl bild 2. Tror storlek M
Tröja  - Tröja från madlady. Aldrig använd. Skriv om du har frågor
Gant kabelstickad tröja S  - Säljer en kabelstickad tröja från Gant i storlek S. Den har gått upp lite i sömnen på främre sidan av kragen, se bild, annars i fint skick.
Tröja - Rugbytröja från Abacus. Storlek XL (sitter som M/L).
Stüssy tröja - Säljer min stussy tröja för att jag inte använder den och gör plats i garderoben den är i väldigt fint skick passar som en medium skulle jag säga den är av väldigt bra kvalitet och pris kan diskuteras skriv gärna om ni har några funderingar
Tröja - Använd inte köp nu knappen! Sweatshirt från Nakd, storlek S. Använd fåtal gånger och i fint skick.
Tröja - .
Andra annonser från Tröjor & Koftor
Visa alla
Vit Zara tröja med spetsdetalj - Säljer en vit långärmad tröja med snygg spetsdetalj från Zara! Tröjan har rund halsringning och är i ett mjukt material som känns skönt mot huden. Perfekt för dig som gillar en feminin och stilren look. Priset kan diskuteras💞 Skriv för fler bilder och de första två bilderna är ifrån min TikTok💞 Använd en gång.
zara topp - beige halvpolotröja från zara, bild från gamla ägaren❤️
Stickad tröja med text  - En stickad tröja från Springfield i storlek M. Kan upplevas mindre i storlek, likt en S. Köpt i Spanien, pris pga efterfrågan & utbud. Jag fraktar inom 24h, frakt med PostNord prioriteras. Se liknande plagg i min profil!
Skit snygg tröja från weekday - Så sjukt snygg tröja från weekday!! Aldrig använd då jag köpte en och fick sedan en exakt lika dan🥰 köpt för 359;- säljer för 200❤️❤️
Rosa stickad kofta - Rosa stickad kofta från pieces i storlek S. Den är köpt på sellpy och säljer då den inte kommer till användning. Pris kan diskuteras🩷
hollister vintage kofta yk2 - mörkblå huvtröja/zip kofta från hollister med rosa tryck. fint skick, stl L men absolut mer som en S💕
Ljusrosa stickad kofta med knappar - Säljer en söt ljusrosa stickad kofta med stora vita knappar och ribbade muddar. Koftan har en croppad passform och långa ärmar, perfekt att slänga över en topp. Enkel och stilren design som passar till mycket. Använt cirka 2 gånger synd inget.