Alla kategorier > Mode > Kläder > Tröjor & Koftor
H&M tröja
H&M tröja - 89 H&M tröja - 90

H&M tröja

Storlek: Storlek XS
Märke: H&M
Färg: Blå

90 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Blå långarmad Storlek : XS (Relaxed fit) Bra skick

Andreas
Andreas
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
H&M tröja - H&M tröja ej använd
H&M tröja - Säljer den här stilrena ljusblå tröjan från HM för endast 249 kr! Den är använd ungefär 5 gånger och är därför i sjukt bra skick! Priset kan diskuteras så det är bara att skriva!🤩
H&M tröja - Aldrig använd, prislapp kvar. Slutsåld på hemsidan, nypris 549kr. Obs! Tröjan har trekvartsärm.
Ljusblå tröja från H&M - Säljer en ljusblå tröja från H&M i relaxed fit.⭐️
Ljusblå tröja från H&M - Säljer en stilren ljusblå tröja från H&M. Tröjan har en rund halsringning och långa ärmar, perfekt för kyligare dagar. Den är mjuk och bekväm, idealisk för både vardag och avslappnade tillfällen.
Ljusblå tröja från H&M - Säljer en stilren ljusblå tröja från H&M i slim fit. Den är långärmad och perfekt för både vår och höst. Tröjan är i bra skick och passar till många olika outfits. Perfekt för dig som gillar en enkel och snygg stil!
Blå tröja från H&M - Säljer en stilren blå tröja från H&M i storlek L. Den är slim fit och tillverkad i 100% bomull, vilket gör den både bekväm och lätt att bära. Perfekt för både vardag och lite finare tillfällen. Tröjan har långa ärmar och en klassisk rund halsringning.
Mörkblå halvzip-tröja från H&M - Mörkblå tröja från H&M med halv dragkedja och hög krage.
Andra annonser från Tröjor & Koftor
Visa alla
Grå sweatshirt Zadig & Voltaire - Snygg grå sweatshirt från Zadig & Voltaire med röd text och tryck framtill. Tröjan har rund halsringning, ribbade muddar och avslappnad passform. Perfekt till jeans eller mjukisbyxor för en chill look. Några paljetter som lossnat
Hollister zip - En zip från Hollister i storlek XL barn, vilket motsvarar en vanlig S. Jag fraktar inom 24h, frakt med PostNord prioriteras. Se liknande plagg i min profil!
Mörkbrun stickad tröja - Mysig mörkbrun stickad tröja med rund halsringning och långa ärmar. Tröjan har ribbstickade muddar vid ärmslut och nederkant, perfekt för lager-på-lager-stil. Enkel och stilren design som passar till det mesta. Är klippt längst ner för den va jätte lång innan
Beige kofta med knappar - Mysig beige kofta med stora bruna knappar och två fickor framtill. Koftan har en avslappnad passform och är stickad i ett mjukt material, perfekt att slänga på sig över en topp. Enkel och stilren design som passar till det mesta.
Hollister zip - En zip från Hollister i storlek M. Jag fraktar inom 24h, frakt med PostNord prioriteras. Se liknande plagg i min profil!
Röd sweatshirt  - Cool röd sweatshirt från zara i storlek S❤️ helt ny med lapp kvar
Gul kortärmad kofta med knappar - Söt ljusgul kofta med korta ärmar och pärlemorknappar framtill. Koftan har en mjuk, fluffig struktur och är något croppad i modellen. Perfekt att bära över ett linne eller t-shirt för en avslappnad look! Pris kan diskuteras 💛💛