Alla kategorier > Mode > Kläder > Tröjor & Koftor
Zara Halfzip
Zara Halfzip - 89 Zara Halfzip - 90 Zara Halfzip - 91

Zara Halfzip

Storlek: M
Märke: Zara
Färg: Beige

150 SEK

Frakt från 53 SEK
Beskrivning

Halfzip i 9/10 skick, inga skador, använd Max 5 gånger

Arsham
Arsham
(7)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Zara half-zip - Garderobsrensing! Säljer en tröja från Zara i storlek M. I grymt bra skick. 90% bomull. Jag (på bilden) är 183cm, 80kg
Zara Halfzip - Bra skick, inga fläckar eller liknande. Sparsamt använd.
Beige Zara halfzip - Den här halfzipen är helt ny och den passar perfekt till sommarkvällar eller senare om året för det sköna materialet🥂 Den är i storlek S och den är 10/10 i kvalitet🌟 Hör av dig om du är intresserad🔥
Beige halfzip sweatshirt från Zara - Säljer en beige sweatshirt från Zara med halv dragkedja framtill och hög krage. Tröjan har avslappnad passform, långa ärmar och ribbade muddar. Perfekt för en chill och stilren look.
Beige half zip tröja från Zara - Säljer en stilren beige långärmad tröja från Zara med half zip framtill. Tröjan har en mjuk krage och är gjord i bomullsmaterial som känns skönt mot huden. Perfekt för dig som gillar enkel och clean stil.
Halfzip Zara - Säljer en stilren mörkblå tröja från Zara med halv dragkedja. Perfekt för kyligare dagar med sin bekväma passform och långa ärmar. Enkelt att matcha med olika outfits. Skick 8/10 inga defekter knappast använd M i storlek
Halfzip från Zara - Säljer en stilren vit Halfzip från Zara. Perfekt för en stilren look. Halfzippen är i nyskick. Har endast testat på. Priset är inte spikat i sten! Har av er vid minsta lilla fundering!
Andra annonser från Tröjor & Koftor
Visa alla
Hollister zip original  - En zip från Hollister i storlek S. Kan upplevas större i storlek, likt en M. Jag fraktar inom 24h, frakt med PostNord prioriteras. Se liknande plagg i min profil!
Otherstories kofta - Säljer denna superfina eftertraktade koftan från other stories! Säljer då den tyvärr inte kommer till användning, den är i jättebra skick i storlek s. Kom gärna med egna prisförslag eller köp direkt. (första bilen är lånad)
Ljusrosa fluffig kofta - Supermjuk och oversized ljusrosa kofta med v-ringning och långa ärmar. Koftan har en enkel och stilren design, perfekt att slänga på sig över en topp. Materialet ser ut att vara fluffigt och mysigt.
Mörkblå långärmad topp Gina Tricot - Säljer en mörkblå långärmad topp från Gina Tricot i storlek XS. Toppen är tight och har en croppad passform med lätt utsvängda ärmslut. Materialet är mjukt och stretchigt, perfekt att styla med jeans eller kjol. Snygg och enkel design som funkar året runt. Använt väldigt få gånger. Har fått en liten gul fläck längst ut på armen men man tänker inte på den
Beige stickad kofta från  - Mysig beige stickad kofta storlek xs/s
Beige stickad polotröja - Säljer denna stickade polotröjan från other stories i storlek m
Virala Zara tröjan med spetsdetaljer - Helt ny. Storleken är M men passar S-M.