Alla kategorier / Mode / Kläder / Tröjor & Koftor
Carolina herrera tröja
Carolina herrera tröja  - 89

Carolina herrera tröja

Storlek: M
Färg: Grå

550 SEK

Frakt från 49 SEK
Beskrivning

Tunn carolina herrera tröja Nypris:1700 Inte använd då den är för liten för mig.

Philip
Philip
(3)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
J.Lindeberg tröja  - Lite tjockare j.lindeberg tröja  Nypris: 950  Använd typ 3 gånger
Limitato o neck  - Grön limitato tröja med tryck på magen. I allmänt bra skick. Lite skrynklig men det går att fixa. Tröjan är i large men skulle säga att det är en liten large, typ en medium.  Nypris: 1499
Axel arigato hoodie - En axel arigato hoodie med arigato runt vänster arm. Den är i storlek small men skulle säga att det kanske snarare är en medium. Den har en fläck på ryggen, därav priset, men den syns in te särskilt mycket.
Svart tröja Stone Island - Säljer en svart långärmad sweatshirt från Stone Island. Tröjan har rund halsringning och en diskret knappdetalj på ärmen. Säljer tröjan utan själva patogen då den är borttappad. Kvitto finns med tröjan, köptes för 1900.
Svart/gråa jeans från Neuw Stockholm  - Säljer ett par svart/gråa jeans från neuw Stockholm. Har använt de två gånger pga att jag tyckte de va lite taighta i låren. Modellen heter Lou Straight och kommer måtten längd: 34 bredd: 32. Alltså 32/34. Nypris typ 1500.
Liknande annonser
Visa alla