Alla kategorier / Mode / Kläder / Tröjor & Koftor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Randig tröja H&M - Randig, ribbad tröja från H&M. Använd fåtal gånger. Passar XS-S💕
Randig tröja från H&M - Säljer en snygg svartvit randig tröja från H&M med ett rött Paris-broderi på bröstet. Jag har inte använt tröjan mycket och därför är den i mycket bra skick. Tröjan är perfekt för skolan💕 priset kan diskuteras🥰
Randig tröja från H&M - Säljer en superfin randig tröja från H&M i storlek XS. Den är vit med gröna ränder och har långa ärmar. Tröjan är i bra skick och använd 2 gånger.
Randig ribbad tröja från H&M - Säljer en snygg långärmad tröja från H&M med breda ränder i vitt, grått, mörkblått och rött. Tröjan är ribbad och har en rund halsringning. Perfekt för dig som gillar färg och mönster i din garderob
Randig tröja från H&M - Säljer en stilren randig tröja från H&M i beige och svart. Tröjan har korta ärmar och en rund halsringning med ribbade kanter. Perfekt för en avslappnad look.
Randig långärmad tröja från H&M - Säljer en klassisk randig tröja från H&M. Den är långärmad och har en rund halsringning. Perfekt för både vardag och lite mer avslappnade tillfällen. Tröjan är i bra skick och passar perfekt till jeans eller kjol. Passar från Xs-M
Randig stickad tröja från H&M
Randig stickad tröja från H&M - 0 Randig stickad tröja från H&M - 1 Randig stickad tröja från H&M - 2 Randig stickad tröja från H&M - 3

Randig stickad tröja från H&M

Storlek: dam s
Märke: H&M
Färg: Flerfärgad
Skick: Bra skick

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en chunky stickad tröja från H&M med breda svarta och vita ränder. Tröjan har lång ärm, rund halsringning och en oversized passform. Perfekt för kyliga dagar när du vill vara både bekväm och snygg.

lodammvipp
lodammvipp
(5)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Vit ribbad topp - Säljer en stilren vit ribbad topp med korta ärmar och v-ringning. Perfekt för en avslappnad look.
Rosa solglasögon från Chimi - Snygga rosa solglasögon från Chimi med en fyrkantig form. De har en glansig finish och kommer med ett matchande fodral och putsduk. Perfekta för att ge din outfit en färgklick!
Svart teddyjacka från Aim'n - Mysig svart teddyjacka från Aim'n i storlek S. Jackan har lång ärm, dragkedja framtill och är tillverkad i mjuk polyester med fluffig struktur. Perfekt för kyligare dagar när du vill ha något både snyggt och bekvämt.
Svart ärmlös blus med spetsdetalj - Svart ärmlös blus med vacker spets upptill över axlar och bröst. Blusen har rund halsringning och är tillverkad i ett lätt, mjukt tyg. Perfekt för en stilren och elegant look.
Svart kjol med volang från H&M - Säljer en svart kjol från H&M med volangdetalj nedtill. Kjolen har en klassisk, enkel design och är perfekt för dig som gillar stilrena plagg. Passar till många olika looks och är lätt att matcha.
Grön tubtopp från Zara - Säljer en snygg grön tubtopp från Zara med vitmelerat mönster. Toppen har en strukturerad, något ribbad yta och är axelbandslös med en figurnära passform. Perfekt för att skapa en trendig look.
Brun omlottklänning från Bubbleroom - Säljer en brun omlottklänning från Bubbleroom med långa ärmar och knytband i midjan. Klänningen har en v-ringad omlottfront och är tillverkad i ett mjukt, glansigt material som ger en elegant känsla.
Vit bröllopsklänning med spetsdetaljer - Säljer min fantastiska bröllops klänning som jag hoppas ska kunna glädja någon annan lika mycket som den gjorde mig. Den köptes 2018 på wedding bells by little fairies i Stockholm med bolero och underkjol gick hela kalaset på 14.900. Den är i storlek 46 men passar även en 44-48. Säljer den nu för 7000 kr jag använde den ändast i ca 6 timmar sen ångtvättades den och hängd i garderoben sen dess.
Ljusblå jeansshorts med spetskant från C. Cause - Säljer ett par ljusblå jeansshorts från C. Cause med vit spetskant längst ner. Klassisk femficksmodell med låg midja och knappgylf. Perfekta för sommaren och riktigt snygga till en enkel topp.
Ljusblå jeansshorts från Denim Co. - Säljer ett par ljusblå jeansshorts från Denim Co. med fransad kant och klassisk femficksdesign. Shortsen har låg midja och stängs med knapp och dragkedja. Perfekta för varma dagar och enkel att matcha med olika toppar.
Liknande annonser
Visa alla