Alla kategorier > Mode > Kläder > Tröjor & Koftor
Lilla Kofta/tröja
Lilla Kofta/tröja  - 89

Lilla Kofta/tröja

Storlek: S-M
Märke: H&M
Färg: Lila

70 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Lilla kofta eller tröja använd 5-6 gånger-kontakta för mer information

#hm
Sara
Sara
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Lilla sweatshirt  - Lila sweatshirt från Gina Tricot. Säljer pga att den inte kommer till användning
Lilla o svart tröja - Jätte coolt tröja köpte i HM. Har på den bara en gång🫶🏻
Lilla topp/tröja  - Köpte tröjan för 399 kr och använt den Max 3 gånger. Är i gott skick.
Lilla långärmad tröja - Jag säljer denna för den har blivit för liten för mig. Jag har använt den ca 3 gånger. Verkligen super skön och sitter jätte bra på.
Lilla sweatshirt  - Fin lilla sweatshirt från ginatricot, bra i storlek 🙌🏼🧘‍♀️🥂
Andra annonser från Tröjor & Koftor
Visa alla
Ljusrosa fluffig kofta - Supermjuk och oversized ljusrosa kofta med v-ringning och långa ärmar. Koftan har en enkel och stilren design, perfekt att slänga på sig över en topp. Materialet ser ut att vara fluffigt och mysigt.
Otherstories kofta - Säljer denna superfina eftertraktade koftan från other stories! Säljer då den tyvärr inte kommer till användning, den är i jättebra skick i storlek s. Kom gärna med egna prisförslag eller köp direkt. (första bilen är lånad)
Hollister zip original  - En zip från Hollister i storlek S. Kan upplevas större i storlek, likt en M. Jag fraktar inom 24h, frakt med PostNord prioriteras. Se liknande plagg i min profil!
Mörkblå långärmad topp Gina Tricot - Säljer en mörkblå långärmad topp från Gina Tricot i storlek XS. Toppen är tight och har en croppad passform med lätt utsvängda ärmslut. Materialet är mjukt och stretchigt, perfekt att styla med jeans eller kjol. Snygg och enkel design som funkar året runt. Använt väldigt få gånger. Har fått en liten gul fläck längst ut på armen men man tänker inte på den
Virala Zara tröjan med spetsdetaljer - Helt ny. Storleken är M men passar S-M.
Beige stickad polotröja - Säljer denna stickade polotröjan från other stories i storlek m
Vit sweatshirt från Victoria's Secret - Säljer en vit/ ljusrosa sweatshirt från Victoria's Secret med svart logotyptryck framtill. Tröjan har bred ribbad mudd i nederkant och vid ärmslut samt en avslappnad passform med båtringad hals. Perfekt för en chill och snygg look.