Alla kategorier / Mode / Kläder / Tröjor & Koftor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Stickad väst H&M  - Otroligt fin stickad väst från H&M, i princip aldrig använd; den är vit, cream färgad. Är öppen för prisförslag, kan mötas upp i Stockholm och det är bara att skriva för fler bilder:)
Stickad Väst H&M - Stickad väst från h&m i superfint skick! Använd 2 ggr .
Stickad väst H&M - Otroligt fin stickad väst från H&M, i princip aldrig använd; den är vit, cream färgad. Är öppen för prisförslag, kan mötas upp i Stockholm och det är bara att skriva för fler bilder:)
Vit kabelstickad väst från H&M - Säljer en krämvit kabelstickad väst från H&M med hög polokrage och breda ribbade kanter. Västen är ärmlös och har ett chunky stickat mönster som ger en trendig look. Perfekt att styla över en skjorta eller långärmad tröja.
Vit stickad väst från H&M - Snygg vit stickad väst från H&M med v-ringning. Perfekt för lager-på-lager-stil och passar till många olika outfits. Enkel och stilren design.💕
Väst, H&M
Väst, H&M - 89 Väst, H&M - 90 Väst, H&M - 91

Väst, H&M

Storlek: XS
Märke: H&M

250 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

svinsnygg väst från HM. Knappt använd, skön kvalite!! Den perfekta snygga västen till hösten

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Söt blus från VeroModa i strl XS - Säljer pga den kommer aldrig till användning och därför endast använd ett fåtal gånger!!
Stickad tröja från Nakd  - Skön stickad tröja från nakd, strl XXS men den är stor i storleken så skulle säga att den passar XS/S också!!Endast använd fåtal gånger❤️
Begie Carin Wester kappa - Strl 34! Begie kappa från Carin Wester som bara är använd 1 gång!!!❤️ ordinarie pris 999kr men säljer för 350, men de kan diskuteras❤️
Chiquelle kappa - Svart mysig kapp från chiquelle, använd men i bra skick!! Ordinarie pris 800 men säljer för 300❤️
Weekday jeans - Jättefina jeans från weekday strl w27 l29😍 säljer för att dom tyvärr inte passar längre...ordinariepris 500kr men jag säljer för 225❤️ skriv för fler bilder på byxorna!
Sweatshirt från NICKI STUDIOS, XS - Sparsamt använd sweatshirt ifrån NICKI STUDIOS. Perfekta bruna färgen till hösten!! Skön kvalitet, oversize i modellen. Jag är stel xs och den ör nigit stor på mig💕 jag köpte den för ca 1000kr men säljer för 700 eller bud
Basic stickad  - Snygg vardagströja
Marinblå kappa från zara - Skitsnygg marinblå kappa från zara som inte kommer till användning, passar mig som är 158 cm och är xs/s. Kappan är från zaras barn avdelningen i storlek 164
Liknande annonser
Visa alla
Fortsätt i appen →