Alla kategorier > Tröjor & Koftor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Vit sweatshirt med ängelmotiv - Säljer en vit sweatshirt med ett tryck av en ängel och texten 'MIXED FEELINGS'. Tröjan har långa ärmar och en rund halsringning. Perfekt för en avslappnad stil.
Beige croppad sweatshirt - Säljer en beige croppad sweatshirt med rund halsringning och långa ärmar. Storlek L men känns som M
croppad beige sweatshirt  - beige ish tröja från hm💗💗
Beige croppad sweatshirt - Säljer en beige croppad sweatshirt med rund hals,  och långa, lite ” puffiga” ärmar. Tröjan har en loose passform och är ifrån Lindex i storlek Xs. Perfekt för en chill och avslappnad stil.
Croppad sweatshirt - Croppad sweatshirt från HM Storlek S Bra skick  Pris diskuterbart
Beige croppad sweatshirt - Säljer en beige croppad sweatshirt med rund hals och långa ärmar. Tröjan har en loose passform och är tillverkad i mjuk bomull, perfekt för chill dagar. Enkel och stilren design utan mönster eller detaljer, passar dig som gillar basic och comfy vibes.
Beige croppad sweatshirt - Knappt använd. Väldigt bekväm men varm
Beige croppad sweatshirt med ängelmotiv
Beige croppad sweatshirt med ängelmotiv - 0

Beige croppad sweatshirt med ängelmotiv

Storlek: M
Märke: H&M
Färg: Beige
Skick: Bra skick

49 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en beige croppad sweatshirt med ett tryck av en ängel och texten 'Mixed Feelings'. Tröjan har långa ärmar och en justerbar dragsko i nederkanten. Perfekt för en avslappnad stil. Storlek M. Lite använd. 60% Bomull, 40% Polyester

Emelie Högberg
Emelie Högberg
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
Stickad ttöja - Såå snygg grå stickad tröja, den är knappt andvänd och bara fråga om fler bilder, mått osv🤍
Ami Paris tröja  - Säljer en marinblå hoodie från Ami Paris med ikoniskt hjärta och A på bröstet. Tröjan har huva med snörning, känguruficka och ribbade muddar. Tillverkad i mjuk ull som känns riktigt lyxig och skön. Perfekt för dig som vill ha en stilren och trendig look.
Svart kofta från Moncler - Säljer en svart quiltad kofta från Moncler med ribbade muddar och dragkedja framtill. Koftan har puffade partier på framsidan, fyra fickor och Moncler-logga på ärmen. Perfekt för lager på lager under höst och vinter.
Beige oversized kofta med knappar - Mysig beige oversized kofta med  svarta knappar framtill. Koftan är stickad och har långa ärmar samt ribbade muddar vid ärmslut och nederkant💓💓
Stickad kofta - Den populära koftan ifrån lager 157 som är figursydd😍inte använd med prislapp på.
Blå hoodie från Comme des Garçons Play  - Blå hoodie från Comme des Garçons Play i storlek M. Tröjan har dragkedja, huva och det ikoniska svarta hjärta med ögon på bröstet samt ett stort hjärta med ögon på ryggen. Bra skick, använd några gånger. Pris kan diskuteras vid snabb affär!
Svart polotröja  - Säljer en svart polotröja med lång ärm, hög krage och slits nertill. Från Zara, storlek S💖
Stickad tröja med spets - Stickad tröja med spets bak och fram. Knappt använd från zara🤗