Alla kategorier > Tröjor & Koftor
Mörkblå långärmad piké i merinoull från H&M
Mörkblå långärmad piké i merinoull från H&M - 0 Mörkblå långärmad piké i merinoull från H&M - 1

Mörkblå långärmad piké i merinoull från H&M

Storlek: S
Märke: H&M
Färg: Marinblå
Skick: Bra skick

225 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Säljer en stilren mörkblå långärmad piké från H&M i mjuk merinoull. Tröjan har långa ärmar och en klassisk design som passar perfekt för kyligare dagar. Perfekt för dig som vill ha något både bekvämt och snyggt.

Leo1
Leo1
(12)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Mörkblå polotröja i merinoull från H&M - Klassisk mörkblå polotröja från H&M i mjuk merinoullsblandning. Tröjan har lång ärm, hög polokrage och en smal, stilren passform. Perfekt för lager-på-lager och enkel att matcha med allt. Snygg och tidlös basic för garderoben. 3V5
Långärmad piké  - Bra skick, använd ett fåtal gånger
Långärmad piké merinoull - Snygg marinblå pikétröja från Only & Sons med klassisk krage och tre knappar framtill. Tröjan är långärmad och har en stilren, enkel design som passar perfekt till jeans eller chinos. Materialet är 100% merinoull och den är varm men fortfarande tunn och skön. Säljs då den blivit för liten på mig
Svart polotröja i merinoull från H&M - Säljer en stilren svart polotröja från H&M i mjuk merinoull. Perfekt för kyliga dagar med sin varma och bekväma passform. Tröjan har långa ärmar och en klassisk polokrage. Passar både till vardags och lite finare tillfällen. 🖤den är storlek M i vanligtvis men den har krympt i tvätten så den är storlek S
Mörkblå tröja från H&M - Säljer en mörkblå tröja från H&M i relaxed fit. Tröjan har långa ärmar och är perfekt för en avslappnad stil. Den är enkel och stilren, vilket gör den lätt att matcha med olika outfits.
Mörkblå sweatshirt från H&M - Säljer en mörkblå sweatshirt från H&M med texten 'Downtown Manhattan' i vitt på framsidan. Tröjan har långa ärmar och en rund halsringning. Perfekt för en avslappnad stil.
Mörkblå långärmad tröja från H&M - Säljer en stilren mörkblå finstickad långärmad tröja från H&M. Tröjan har en rund halsringning och knappar på baksidan. Perfekt för en enkel och elegant look.
Mörkblå sweatshirt från H&M - En stilren mörkblå sweatshirt från H&M med rund halsringning och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Tröjan är storlek 158-164 och har en hyfsat slim passform. Perfekt för lite kyligare dagar. Om ni har några funderingar så bara skriv!
Andra annonser från Tröjor & Koftor
Visa alla
Hollister zip - En zip från Hollister i storlek XS. Obs, modellen bär en storlek S, snörning finns ej. Jag fraktar inom 24h, frakt med PostNord prioriteras. Se liknande plagg i min profil!
Stickad tröja med spets  - Jättepopulär stickad tröja med spets från Zara! Använd typ 1-2 gånger så skicket är som nytt🩷
Virala Zara tröjan med spetsdetaljer - Helt ny. Storleken är M men passar S-M.
Beige stickad polotröja - Säljer denna stickade polotröjan från other stories i storlek m
Topp - Säljer denna så snygga blus💖🥰
Vit sweatshirt från Victoria's Secret - Säljer en vit/ ljusrosa sweatshirt från Victoria's Secret med svart logotyptryck framtill. Tröjan har bred ribbad mudd i nederkant och vid ärmslut samt en avslappnad passform med båtringad hals. Perfekt för en chill och snygg look.
Vit stickad kofta med knappar - Jättefin vit stickad kofta med v-ringning och knappar framtill. Koftan är från BikBok och endast använd 2 gånger💗 Skriv gärna om ni har frågor eller prisförslag!❤️