Alla kategorier > Tröjor & Koftor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart ribbad långärmad topp - Svart ribbad långärmad topp från H&M med v-ringning och spetskant vid halsen i storlek 158/164💕 Jag har använt den ungefär 4-5 gånger men säljer för jag tyckte att den var lite för kort för mig💞 Den ser ganska skrynklig ut på bilden, men det är för att armarna skulle få plats i bilden, så den är alltså inte skrynklig på. 💘😇
Svart ribbad långärmad topp - Säljer en helt oanvänd svart ribbad långärmad topp med fyrkantig ringning som tyvärr inte kommit till användning 💗
Svart ribbad långärmad topp - Säljer en stilren svart ribbad topp med långa ärmar. Perfekt för både vardag och fest. Toppen har en tight passform som framhäver figuren. Passar bra till jeans eller kjol för en chic look. 🖤
Svart ribbad långärmad topp H&M - Svart ribbad långärmad topp från H&M med snygg v-ringning. Figurnära passform och stretchigt material som sitter skönt. Perfekt till jeans eller kjol för en clean look. Enkel att matcha och passar året runt. Inköpspris 219kr
Svart ribbad långärmad topp från hm - Säljer en svart ribbad långärmad topp från hm helt oanvänd jättefin öppen i ryggen pris kan diskuteras
Svart ribbad långärmad  - En svart ribbad långärmad ifrån hm
Svart ribbad långärmad topp - Säljer en stilren svart ribbad topp med långa ärmar. Perfekt för lager-på-lager eller som den💕
Svart ribbad långärmad topp
Svart ribbad långärmad topp - 0 Svart ribbad långärmad topp - 1

Svart ribbad långärmad topp

Storlek: S
Märke: H&M
Färg: Svart
Skick: Mycket bra skick

30 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en svart ribbad topp med lång ärm och snygg v-ringning. Modellen är figurnära och har en modern, croppad passform. Perfekt att styla med både jeans och kjol. Snygg och enkel att matcha till olika outfits.

Moa
Moa
(7)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
Hollister zip - En zip från Hollister i storlek S. Jag fraktar inom 24h. Se liknande plagg i min profil!
Cardigan rosa Lindex  - Ljusrosa cardigan från Lindex i storlek xs/s, ser ut som ny då den knappt är använd
Burberry Zip Hoodie - Storlek M, men är som storlek S, Helt Ny, Kom privat för fler frågor, Diskuterar helst mått så allt går rätt till.
Svart spetsblus från Gina Tricot XS - Supersnygg svart blus i spets från Gina Tricot. Transparent med blommigt spetsmönster, v-ringning och knappar framtill. Långärmad och figurnära passform, perfekt att styla lager på lager eller som statement-piece.
Stickad Kofta cardigan - Skit skön stickad cardigan perfekt nu på vintern! Storlek Medium! – enkel att matcha och skön att bära. Ett stilrent val, noggrant utvalt med omsorg av A.M.C!  📩 Frågor? Hör gärna av dig! 📲 Följ oss här på Plick för fler uppdateringar. ♻️ Tack för att du handlar mer hållbart med A.M.C Archive!
Ljusbeige omlottstickad tröja - Säljer en ljusbeige omlottstickad tröja med v-ringning och volangkant nedtill. Tröjan har lång ärm, knyt i midjan och öppen rygg för en snygg och trendig look. Perfekt att matcha med jeans eller kjol för en chill stil.
Ralph Lauren tröja - Tja. Säljer denna Ralph Lauren tröja i storlek M. Extremt fint skick utan defekter. Tveka inte på att ställa frågor! 🙌
Ami Paris tröja  - Säljer en marinblå hoodie från Ami Paris med vit hjärtlogga och bokstaven A på bröstet. Tröjan har huva med snörning, ribbade muddar och magficka. Materialet är mjukt och stickat, perfekt för kyliga dagar. Stilren och modern design som sticker ut.