Alla kategorier > Tröjor & Koftor
Grön tröja med knappar!
Grön tröja med knappar! - 89 Grön tröja med knappar! - 90

Grön tröja med knappar!

Storlek: XS
Märke: H&M
Färg: Grön

150 SEK

Frakt från 53 SEK
Beskrivning

Säljer denna super söta koftan i grön, använd ett fåtal gånger!💕

Keira
Keira
(2)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Grön kofta med knappar - Säljer en stilren grön kofta i bra skick. Den har långa ärmar och knappar hela vägen fram. Perfekt för både vår och höst, och funkar lika bra till vardags som till lite finare tillfällen. Supermjuk och bekväm att ha på sig!
Grön tröja  - Söt grön långärmad! Mer grönare i verkligheten 💗
Grön tröja - Säljer en snygg grön tröja från H&M. Tröjan har en normal passform med långa ärmar och är perfekt för både höst och vår. Den är tillverkad i ett mjukt material som gör den bekväm att bära. Perfekt för att liva upp garderoben med lite färg! 💚
Lime grön - Tröja med knappar - - Mycket bra skick, knappt använd
Grön croppad kofta med stora knappar - Säljer en grön croppad kofta med stora matchande knappar framtill. Tröjan har korta ärmar, rund halsringning och är stickad i mjukt material. Perfekt för lager på lager och ger en chill vibe till din outfit.
Grön tröja - Grön tröja använd några gånger men som ny, jättefin! OBS DAMMIG SPEGEL!
Grön kofta med knappar - Mysig grön kofta med rund hals och knäppning hela vägen framtill. Långärmad och i mjukt material som passar perfekt till jeans eller kjol. Enkel och stilren design som funkar året runt.
Grön tröja - Jätte fin ljus grön tröja💚
Andra annonser från Tröjor & Koftor
Visa alla
Topp - Säljer denna så snygga blus💖🥰
Stickad tröja med spets  - Jättepopulär stickad tröja med spets från Zara! Använd typ 1-2 gånger så skicket är som nytt🩷
Vit stickad kofta med knappar - Jättefin vit stickad kofta med v-ringning och knappar framtill. Koftan är från BikBok och endast använd 2 gånger💗 Skriv gärna om ni har frågor eller prisförslag!❤️
Vit ribbstickad sweetheart-tröja - Trendig vit ribbstickad tröja med sweetheart-urringning och långa, vida ärmar. Sitter figurnära och har en snygg struktur i materialet. Perfekt för dig som gillar en stilren men ändå unik look.
🎸💋 Zadig & Voltaire polotröja – vinröd - nygg och edgy polotröja från Zadig & Voltaire i vinröd färg med vit text “KISS” framtill. Coola svarta knappar på ena axeln som ger en unik och trendig detalj. Perfekt statement-plagg för höst och vinter. Köpt i Paris för ca 1,5 år sedan för 1600kr. Passar S.  ✔ Bra skick ✔ Mjuk och skön kvalitet ✔ Trendig design med ikonisk Z&V-känsla ✔ Lätt att styla till både jeans och kjol  Ett måste för dig som gillar fransk rock-chic och plagg som sticker ut ✨
Mohair tröja - Superfin från hm kollektionen! Storlek xs men är oversized så passar s
Beige stickad polotröja - Säljer denna stickade polotröjan från other stories i storlek m