Alla kategorier > Mode > Kläder > Tröjor & Koftor
Fluff kofta
Fluff kofta - 89

Fluff kofta

Storlek: Xs
Märke: H&M

90 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Kommer ej t användning

Sellout8
Sellout8
(7)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Fluffig kofta - Kofta
Fluffig kofta  - En gosig kofta som aldrig används
Beige fluffig kofta från Lindex  - Säljer exakt en sånhär kofta fast i grått ❣️Supermjuk och fluffig grå kofta från Lindex med oversized passform och djup v-ringning. Perfekt för lager-på-lager och chill dagar. Långärmad och utan knäppning för en avslappnad look.
Vit fluffig kofta med knappar - Supermjuk och fluffig vit kofta med stora silvriga knappar framtill. Den är i storlek xl men är verkligen inte så stor. Sitter bra på mig som har S
Svart fluffig kofta med pärlknappar - Fluffig svart kofta med vita kanter och dekorativa pärlknappar. Koftan har lång ärm och är tillverkad i ett mjukt, stickat material som känns riktigt cozy. Perfekt för att lyfta din outfit med en chic touch.
Andra annonser från Tröjor & Koftor
Visa alla
Hollister zip med foder  - En zip från Hollister i storlek XXS. Jag fraktar inom 24h, frakt med PostNord prioriteras. Se liknande plagg i min profil!
Stickad tröja  - Säljer denna stickade tröjan från hm i storlek s
Mörkblå långärmad topp Gina Tricot - Säljer en mörkblå långärmad topp från Gina Tricot i storlek XS. Toppen är tight och har en croppad passform med lätt utsvängda ärmslut. Materialet är mjukt och stretchigt, perfekt att styla med jeans eller kjol. Snygg och enkel design som funkar året runt. Använt väldigt få gånger. Har fått en liten gul fläck längst ut på armen men man tänker inte på den
Otherstories kofta - Säljer denna superfina eftertraktade koftan från other stories! Säljer då den tyvärr inte kommer till användning, den är i jättebra skick i storlek s. Kom gärna med egna prisförslag eller köp direkt. (första bilen är lånad)
Beige stickad kofta från  - Mysig beige stickad kofta storlek xs/s
Beige Turtleneck från H&M - Såå fin beige polo tröja från H&Ms premium kollektion. Jättefint skick väldigt sparsamt använd🤍🤍
kortärmad kofta. - väldigt söt och bekväm kofta från zara.