Alla kategorier / Mode / Kläder / Tröjor & Koftor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
offshoulder tröja - stilren vit offshoulder tröja med långa ärmar, mycket bra skick har endast använt nån gång🤍
Offshoulder tröja - Superfin tröja, kommer ej till användning!
Offshoulder tröja - Säljer en stilren grå offshoulder tröja med långa ärmar. Perfekt för en trendig look. Passar bra till både jeans och kjol. använd 2-3 gånger. Hör av dig vid intresse!
Snygg offshoulder tröja  - Super fin tröja som är offshoulders, jätte skön också. Knappt använd, strl s köpt på h&m😊
Offshoulder tröja - En rosa offshoulder tröja från H&M. Använt väldigt få gånger men som ny
Grå offshoulder tröja - Den är i jättebra skick och är jätteskön att ha på sig.💗I XS fast oversized🙌
Svart offshoulder tröja - Säljer en stilren svart offshoulder tröja med långa ärmar. Perfekt för en avslappnad och trendig look. Tröjan har en lös passform och är tillverkad i ett mjukt material som känns skönt mot huden.
offshoulder tröja - Snygg  ribbad offshoulder tröja med långa ärmar.
Offshoulder tröja
Offshoulder tröja  - 89 Offshoulder tröja  - 90 Offshoulder tröja  - 91

Offshoulder tröja

Storlek: XS
Märke: H&M

120 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Lånade första bilden💗 Jätte fin offshoulder tröja från hm som aldrig använts💞

Vera
Vera
(1)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Lager 157 jeans - Super fina flare jeans i storlek XXS💗 Nypris- 300kr
Veromoda stickad tröja - En jätte fin stickad tröja från veromoda i bra skick💕
Gina tricot byxor - Fina och snygga byxor från Gina tricot i använt men fint skick🩷
Gina tricot velour hoodie  - Velour hoodie i storlek XXS från Gina tricot som är använd men i bra skick!  Nypris- 300kr
Lager 157 tröja  - Tröja från Lager 157 som endast är använd 2-3 gånger och är i storlek XS men passar för någon med S också! 💗
Topp - Super fin topp från hm med bra kvalitet 💓
Långkjol - Långkjol från lager 157 i väldigt bra skick💓
Jätte fin tröja  - Säljer nu en jätte fin tröja med lapp kvar i storlek XS🩷
Kofta från Hm - Snygg kofta som passar flera olika klädesplagg! Från Hm i storlek 158/164💞
Linnebyxor  - Snygga linnebyxor från Cubus som är använt fåtal gånger💕
Liknande annonser
Visa alla