Alla kategorier > Mode > Kläder > Tröjor & Koftor
Hoodie
Hoodie - 89

Hoodie

Storlek: XS
Märke: H&M

80 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Hoodie med mjukt o mysigt material, väldigt bra skick!

Annely Lazarević
Annely Lazarević
(4)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Hoodie  - Blå vit croppad hoodie
Hoodie - Overzized Hoodie meddela för mer info
Hoodie - En hoodie från H&M i stl XS
Hoodie - Snygg hoodie från H&M med colorblock-design i ljusgrönt, grått och en touch av ljusrosa på axlarna. Tröjan har huva, långa ärmar och en relaxed fit. Perfekt för chill dagar eller när du vill ha en casual vibe. Skriv till mig om ni har frågor
Hoodie med dragkedja - Säljer en grå hoodie med dragkedja i mycket bra skick.
Grön hoodie  - Säljer en grön hoodie i bra skick.
Vinröd hoodie - Säljer en vinröd hoodie med långa ärmar och justerbar huva. Perfekt för en avslappnad stil. Den har en klassisk design med en stor ficka framtill.
Svart hoodie - Säljer en klassisk svart hoodie med justerbar dragsko i huvan. Perfekt för en avslappnad stil och passar till det mesta. Den har en stor ficka framtill för extra bekvämlighet.
Andra annonser från Tröjor & Koftor
Visa alla
isabel marant tjocktröjja - Isabel Marant Étoile tjocktröja i fint skick, finns ingen lapp på storleken men vad jag minns är den i storlek S. kan tänka mig gå ner i pris vid snabbköp och har 10% rabatt vid köp av bundles!💓
& Other Stories kofta - Så eftertraktad kofta från Other stories! I storlek M men sitter mer som en xs!!💗
Mörkblå stickad hoodie med knappar - Skitsnygg och unik kofta/hoodie med knappar från Less Worries i storlek S i bra skick
Mörkblå ziptröja från Maison Margiela - Snygg mörkblå stickad ziptröja från Maison Margiela med hög krage och grov struktur. Tröjan har långa ärmar, ribbade muddar och dragkedja framtill. Perfekt för dig som gillar stilrena och exklusiva plagg.
Stickad tröja  - Säljer denna fina stickade tröjan med svart mönster på. Den är från Culture och är köpt i Danmark. Tröjan har aldrig kommit till användning, därför i nytt kick. ❤️
Vinröd kofta från Gina Tricot XS - Mysig vinröd kofta från Gina Tricot i alpackablandning. Koftan har v-ringning, långa ärmar och vita knappar framtill. Figurnära passform och mjukt material som känns lyxigt och skönt mot huden.
Jeffrey Epstein Quarter Zip - Helt ny Eptin Quarter Zip i Marinblå, strl M. Oanvänd och i nyskick. Säljes då den inte kommer till användning. Skickas snabbt vid smidig affär.
Collage tröja med tryck - Jättefib collagetröja med tryck❣️Säljs inte längre