Alla kategorier / Mode / Kläder / Tröjor & Koftor
Stickad polotröja
Stickad polotröja - 89

Stickad polotröja

Storlek: S-M
Märke:
Färg: Vit

99 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jättefin skön polotröja som passar perfekt nu till hösten!

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Skims kjol - Otrolig kjol från skims. Knappt använd i storlek S. Väldigt stretching i materialet så passar upp till L. Formar kroppen så fint och lyxigt material. Köpt för 800kr men jag säljer den för 550kr
Vita linnebyxor  - Supersköna linnebyxor. De är långa och vida i benen. Med fina knappar. Längst ner på byxbenet finns det gråsmuts men det borde gå att få bort med fläckborttagningsmedel
Robbel Jeans - Fina märkesjeans från Robbel. Så gott som nya, är lite korta på mig som är 174 cm. Fin vittvätt med fina detaljer på fickorna.
Monki jeans - Fina vida jeans ifrån monki. Är i bra skick och passar till allt. Väldigt sköna och användbara
Fina rosa breda linnebyxor - Jättefina rosa linnebyxor. De passar mig som är 174 cm och har storlek S. Men skulle säga att de passar upp till L. Finns två hål vid låren, men det går att sy igen.
Svart polo - Fin svart polotröja från zara man
Liknande annonser
Visa alla
Stickad polo tröja - Kabelstickad vit tröja från Ralph Lauren med lång ärm och ribbade muddar. Tröjan har en liten krage med dragkedja och den klassiska broderade loggan på bröstet. Perfekt för dig som gillar en clean och tidlös stil. Nytt utanprislapp den är med kommer med helt nytt inte använd Den är M funkar S
Stickad polotröja  - (Förlåt för rynkorna! Dom har bara legat i min låda länge) En stickad tröja från HM, använd men inga defekter! Säljer pga att jag inte använder den längre. Varm och gosig så toppen inför hösten och vintern!
Stickad polotröja - Superfin och jättevarm. Köpt i paris för 60€. Frakt ingår ej🌻
Stickad polotröja - Vit stickad polotröja från nakd, säljes pga kommer inte till användning, frakt tillkommer😇😇
Stickad polotröja i mohair - Mysig stickad polotröja i vitt med gråmelerat mönster. Tröjan har hög polokrage, lång ärm och ett fluffigt, strukturerat garn som ger en cool vintagekänsla. Perfekt för kyliga dagar och enkel att styla med jeans eller kjol. Köpt i amsterdam från en vintage affär för typ 350kr 🤍
Stickad polotröja  - Vit polotröja Gina, i princip nyskick
Fortsätt i appen →