Alla kategorier / Mode / Kläder / Tröjor & Koftor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
mörkgrön ylletröja - Säljer min superfina och mysiga tröja från Gant pga av att den inte längre kommer till användning 💗 Tröjan är i bra skick och gjort av något slags ylletyg. Storlek M men sitter snyggt på S-XS också! Priset är diskuterbart 🌟
Blå ylletröja - Blå ylletröja i stl S men är oversize så passar M  och tajt på L, märket är Richard & Co och den har inga skador🤍
Ylletröjor storlek 98 110 - Handgjord tröja och kofta, för barn, i ull med julmotiv.  Storlek: Ca 98 (kofta) Ca 110 (tröja)  150kr/st  (Köpta för 450kr/st)
Palace ylletröja  - Kond 9/10 Storlek M. Passar M/L Pris: 750
Ralph Lauren Ylletröja - Fin tröja gjord av ull från Ralph Lauren, förutom ett icke noterbart litet hål i ena ärmen (se bild) är skicket bra, säljer pga lite för liten, brukar ha XL-L
Dröm ylletröje
Dröm ylletröje - 89 Dröm ylletröje - 90 Dröm ylletröje - 91

Dröm ylletröje

Storlek: L
Märke:
Färg: Brun

650 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

För höst och vinter :)) 72x54cm Toppskick

brrblanking
brrblanking
(2)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Olivgröna loafers från TOMS - Säljer ett par olivgröna loafers från TOMS i storlek herr 46. Skorna är tillverkade i ett slitstarkt tygmaterial. Perfekta för en avslappnad stil under vår och sommar. De har en klassisk design med en låg sula och är i använt skick.
Svart quiltad jacka från Jofama - Säljer en snygg svart quiltad pufferjacka från Replay. Den har en dragkedja framtill och en mysig huva. En favorit som jag älskar. Litet hål i vänstra arm. Jackan är i toppen skick.
Grå kavaj från Tiger of Sweden - Säljer en stilren grå kavaj från Tiger of Sweden. Kavajen har en klassisk passform med två knappar fram och fickor med lock. Den är fodrad med ett elegant svart tyg och har fina detaljer som knappar vid ärmsluten. Perfekt för både formella och semi-formella tillfällen.
Liknande annonser
Visa alla