Alla kategorier > Tröjor & Koftor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Kofta stl. S - Grå längre kofta med mönster på framsidan. Super skön och snygg. Säljer då jag inte fått användning av den. Är i stl. S
Hoodie stl S - Grå hoodie från Gina i stl: S💞
Sweatshirt från Kappa stl S - Grå sweatshirt från Kappa i storlek S med broderat märke. Snygg men kommer inte till användning! Frakt tillkommer!
Kofta från Cubus i stl. XS/S - Super fin grå och svart lång kofta från Cubus i stl. XS/S. Är knapps använd och därför i fint skick. Säljer för att jag knappt använt den.
Siphoodie - Säljer denna siphoodien för att den inte kommer till någon användning längre kontakta för fler bilder😽
Siphoodie - Svart Lacoste sip i stork S/36. Använd endast en gång alltså super bra skick!  Nypris 1550.
Ljusgrå hoodie med dragkedja, stl S - Mysig ljusgrå hoodie i mjuk bomullsblandning med dragkedja framtill och huva. Tröjan har långa ärmar med resår vid handlederna och en avslappnad passform. Perfekt för chill dagar eller när du vill vara extra bekväm.
WEEKDAY siphoodie stl S
WEEKDAY siphoodie stl S - 89 WEEKDAY siphoodie stl S - 90

WEEKDAY siphoodie stl S

Storlek: S
Färg: Grå

300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jätteskön zipphoodie, använd väldigt fåtal gånger och är som nyskick, köpt för 400. Säljer då jag har två

Alma Lindström
Alma Lindström
(8)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
Vit kofta med knappar - Säljer en stilren vit kofta med stora dekorativa knappar framtill. Koftan har v-ringning, lång ärm och en figurnära passform. Perfekt att matcha med jeans för en snygg look. Använd 1 gång.
Abercrombie & fitch zip - En zip från Abercrombie & fitch i storlek M ”muscle”. Upplevs mindre i storlek, likt en S. Det finns små små bruna prickar i flera delar av tröjan (skriv för bilder) Jag fraktar inom 24h, frakt med PostNord prioriteras. Se liknande plagg i min profil!
Ljusblå stickad kofta - Säljer nu denna mysiga stickade koftan från Zara💖💖 jättemysig och söt till vardagsoutfits!
Navy blue Down Zip-Up Cardigan Från Moncler - Säljer en Navy Down Zip-Up Cardigan Från Moncler. Bilderna ser den ut som den är svart men är i självavärket marineblå. Storlek M men passar bättre som S. Nfc funkar inte. Nyskick. Priset är inte hugget i sten.
Burberry zip hoodie - Mycket fin zip hoodie från burberry, är mycket bra kvalite, men är som en xs. Den skulle passa den som är ungefär 173 och under.
Intimissimi tröja - Intimissimi tröja i bra skick, men defekt som syns på sista bilden. Xs/S
Stickad kofta med spetsdetalj  - En kofta från Rita Ros Collection i storlek TU (one size), uppskattad till en S. Jag fraktar inom 24h, frakt med PostNord prioriteras. Se liknande plagg i min profil!
lindex kofta  - säljer denna då den inte kommer till användning längre.