Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
tröja från Hugo boss - Vit långärmad tröja från Hugo med v-ringning. Tröjan har en klassisk och stilren design, perfekt för dig som gillar en clean look. Tillverkad i mjukt material som känns skönt mot huden. Passar dig som vill ha en enkel men snygg tröja.
Hugo boss - Söker en exakt sån Hugo boss om någon säljer köper de då
Hugo boss  - Säljer denna Hugo boss sweatshirten då den är för liten den är i storlek m och är äkta men den är trasig
Hugo boss tröja - Hej säljer nu min sällsynta hugo boss tröja. Riktigt skön tröja i ett mjuk material med guldig text för att fräscha till vilken outfit som helst. Priset är inte hugget i sten och vid frågor är det bara att skriva🙏❤️
Hugo Boss tröja - 10/10 skick
Hugo boss tröja - En hugo boss tröja i fint skick, den är använd 2 gånger. Säljer då den är för liten på mig. Pris kan diskuteras
Hugo Boss tröja  - Storlek M. Mycket bra skick. Vit Hugo boss tröja med broderat tryck i blåt och grönt. Nypris: 1299kr
Hugo boss tröja vit - Tröjan är i ganska bra skick 7/10, har används några gånger.
ES

Hugo boss tröja

Storlek: M
Märke: Hugo Boss

400 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Hugo boss tröja i skick 5/10

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
Vit stickad kofta - Superfin vit stickad kofta med v-ringning och dekorativa knappar framtill. Koftan har långärmad passform och är figurnära med snygg ribbad struktur. Perfekt att slänga över ett linne eller topp för en fräsch look.
Stickad kofta - Superfin och helt slutsåld (i alla färger) kofta från Gina tricot! Säljer i storlek XS och färgen beige, har aldrig använt den så därav säljer jag, för bra pris då den är populär 💗kan även tänka mig att byta mot en vit.
 Stickad tröja med volangärm - Super fin stickad tröja från Arket med volangärmar. Inga defekter!
Ljusrosa stickad tröja - Supermysig ljusrosa stickad tröja med oversized passform och långa ärmar💓💓💓
Svart stickad tröja från Valentino - Snygg svart stickad tröja från Valentino med stor vit logotyp över bröstet och ärmarna. Tröjan har rund halsringning, ribbade muddar och lång ärm. Perfekt för dig som vill ha en statement piece i garderoben.
Nelly vit stickad omlottkofta med twist - Nellys nya supermjuk vit stickad kofta med omlott och twistad detalj framtill. Den är helt ny använd bara 1 gång och jag säljer den för att den inte riktigt passade mig och det gick inte att returnera den💞Nypris 399kr!
bikbok kofta - så fin, aldrig använd❤️