Alla kategorier / Mode / Kläder / Tröjor & Koftor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Stickad tröja - Stickad med mönster
Stickad tröja  - Handstickad tröja av mig i beige färg❤️‍🔥
Beige stickad tröja - Säljer en  beige stickad tröja från NA-KD i storlek S
Kortärmad stickad tröja  - Kortärmad sticka tröja från Gina. Använd några gånger, ny pris tror jag var runt 259💛💝
Stickad zip tröja  - Fin zip tröja ifrån Hampton republik. Size S
Stickad tröja från zara - Köpt för 500 använd en gång men den är tyvärr lite kort
Grå stickad tröja med paljettdetaljer - Säljer en grå stickad tröja från Laura Torelli Collection i storlek M. Tröjan har ett stort paljettmönster med döskalle och blommor framtill, samt ribbade muddar. Modellen är loose och kan bäras offshoulder för en chill vibe.
Stickad tröja
Stickad tröja - 89 Stickad tröja - 90

Stickad tröja

Storlek: M

80 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Mönstrad stickad tröja! Verkligen superfin, säljer bara pågrund av att jag inte får så mycket användning för den. Inte alls stickig av sig. Köparen betalar för frakten, annars kan jag mötas upp i T-centralen.

Sofia Cederholm
Sofia Cederholm
(3)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Liknande annonser
Visa alla