Alla kategorier / Mode / Kläder / Tröjor & Koftor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Stickad tröja  - Fint skick, men liten i storlek.
Stickad tröja - Svart stickad tröja med dödskalle på ryggen. Den e stickad i ett jätte skönt material och e ganska tjock o varm. Designen på tröjan är att den har hål i slutet av ärmar och midja så som man ser på bilderna. Köpt för 1 halvårssen för 2500 men användit den endast 2 gångar sedan dess
Stickad tröja  - Handstickad tröja av mig i beige färg❤️‍🔥
Vit stickad tröja från Morris - Vit sticka tröja ifrån Morris. Den är köpt för 1400kr. Det står L men sitter också M. Inga difekter eller missfärgningar på tröjan. Skriv gärna vid funderingar eller pris!!!
Beige stickad tröja - Säljer en  beige stickad tröja från NA-KD i storlek S
Svart stickad tröja - Snygg stickad från & other stories! Jättefin kvalitet och så mjuk🫶🏼 Storlek xs men oversized
TRAPPER STICKAD TRÖJA - DEADSTOCK
Stickad tröja
Stickad tröja - 89 Stickad tröja - 90

Stickad tröja

Storlek: M

80 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Mönstrad stickad tröja! Verkligen superfin, säljer bara pågrund av att jag inte får så mycket användning för den. Inte alls stickig av sig. Köparen betalar för frakten, annars kan jag mötas upp i T-centralen.

Sofia Cederholm
Sofia Cederholm
(3)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Liknande annonser
Visa alla