Alla kategorier > Mode > Kläder > Tröjor & Koftor
Kofta
Kofta - 89

Kofta

Storlek: S
Märke: Indiska
Färg: Marinblå

70 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Köp second han men ursprungligen från indiska. Aldrig använd sen jag köpte den men ägaren innan kan jag inte stå för men det är inget fel på den eller så. Jätte fint skick.

Tindra
Tindra
(1)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Kofta - Kofta från anna field som jag knappt använder. Bra skick, använd ca 3ggr
Kofta - Mysig blå kofta från Cubus🩵
Kofta - säljer denna supergulliga koftan från culture med stjärnor på armbågarna, storlek S 💕 aldrig använd och inga defekter ❤️
Kofta - Mörkblå kofta som inte har något tecken på användning.
Kofta - Jättefin kofta som man kan ha nu till våren som en lättare jacka.
Kofta  - Superfin randig kofta från Filippa K!!
Kofta - Köpt på plick, fint skick! Köparen betalar för frakten och katt finns i hem 🏡
Andra annonser från Tröjor & Koftor
Visa alla
Hollister zip - En zip från Hollister i storlek XL barn, vilket motsvarar en vanlig S. Jag fraktar inom 24h, frakt med PostNord prioriteras. Se liknande plagg i min profil!
Grå sweatshirt Zadig & Voltaire - Snygg grå sweatshirt från Zadig & Voltaire med röd text och tryck framtill. Tröjan har rund halsringning, ribbade muddar och avslappnad passform. Perfekt till jeans eller mjukisbyxor för en chill look. Några paljetter som lossnat
Mörkbrun stickad tröja - Mysig mörkbrun stickad tröja med rund halsringning och långa ärmar. Tröjan har ribbstickade muddar vid ärmslut och nederkant, perfekt för lager-på-lager-stil. Enkel och stilren design som passar till det mesta. Är klippt längst ner för den va jätte lång innan
Beige kofta med knappar - Mysig beige kofta med stora bruna knappar och två fickor framtill. Koftan har en avslappnad passform och är stickad i ett mjukt material, perfekt att slänga på sig över en topp. Enkel och stilren design som passar till det mesta.
Hollister zip - En zip från Hollister i storlek M. Jag fraktar inom 24h, frakt med PostNord prioriteras. Se liknande plagg i min profil!
Gul kortärmad kofta med knappar - Söt ljusgul kofta med korta ärmar och pärlemorknappar framtill. Koftan har en mjuk, fluffig struktur och är något croppad i modellen. Perfekt att bära över ett linne eller t-shirt för en avslappnad look! Pris kan diskuteras 💛💛
Röd sweatshirt  - Cool röd sweatshirt från zara i storlek S❤️ helt ny med lapp kvar