Alla kategorier > Mode > Kläder > Tröjor & Koftor
Klänning/tröja
Klänning/tröja - 89 Klänning/tröja - 90

Klänning/tröja

Storlek: 38
Märke: Jackie

20 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

En klänning eller tröja i storlek 38.

Jackie Rydqvist
Jackie Rydqvist
(47)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Tröja/klänning - Fantastiskt material tröjklänning
Tröja/Klänning - Aldrig använd Storlek S
Klänning/tunika/lång tröja  - Storlek xs  Minns inte om den är köpt som kort klänning, tunika eller längre tröja.  Möjligtvis inte lika svart som ny.
Tröja/klänning missguided lapp kvar - Helt ny klänning/ oversized tröja! Super cool
Vintage tröja - Prickig tröja från Jackie, och med snygg knytning i halsen🖤storlek L men mer S!
Beige ribbad tröj/klänning - Snygg beige ribbad klänning med polokrage och långa ärmar. Perfekt för kyligare dagar med sin stilrena design och bekväma passform. Ett måste i garderoben för en chic look.
Svart tröja/klänning med spetsdetaljer - Snygg svart klänning från Happy Holly i storlek 44/46. Klänningen har långärmade ärmar med spetsdetaljer längs axlar och ärmar som ger en cool och feminin touch. Rak passform och rund halsringning, perfekt för dig som gillar stilrena plagg med lite extra detaljer.
Andra annonser från Tröjor & Koftor
Visa alla
Grå sweatshirt Zadig & Voltaire - Snygg grå sweatshirt från Zadig & Voltaire med röd text och tryck framtill. Tröjan har rund halsringning, ribbade muddar och avslappnad passform. Perfekt till jeans eller mjukisbyxor för en chill look. Några paljetter som lossnat
Grön stickad kofta  - Populär slutsåld grön kofta från Lindex! Den är i Stl M men ganska liten i storleken så passar även S och XS! Använd fåtal gånger. Första bilden är lånad!🩷
Gina tricot hoodie - Fin
Hollister zip - En zip från Hollister i storlek L. Kan upplevas mindre i storlek, likt en M. Jag fraktar inom 24h, frakt med PostNord prioriteras. Se liknande plagg i min profil!
Beige kofta med knappar - Mysig beige kofta med stora bruna knappar och två fickor framtill. Koftan har en avslappnad passform och är stickad i ett mjukt material, perfekt att slänga på sig över en topp. Enkel och stilren design som passar till det mesta.
Hollister Cardigan med Luva - En unik cardigan av det populära märket ”Hollister” med en fodrad luva! Extremt bra passform, hör av dig vid frågor.
Abercrombie & fitch zop - En zip från Abercrombie & fitch i storlek M. Jag fraktar inom 24h, frakt med PostNord prioriteras. Se liknande plagg i min profil!