Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Tröja i gott skick  - Tröja från Hampton Republic av god kvalitet, 100% bomull🫶
Blå stickad kavaj - Säljer denna snygga stickade kavajen från john henric. Den är i storlek M och i bra skick, inga skavanker. Nypris är 2500kr.
Mörkblå kavaj - Mörkblå kavaj från HM i nyskick. storlek S/M, på bilden är jag 183cm och väger 73kg.
Massimodutti stickad kavaj - Riktigt soft caridgan av massimodutti. Storlek M. Modellen är 185. Väldigt bra skick.
Massimo Dutti kavaj - En snygg blazer från Massimo Dutti. Nypris är 799kr, mitt pris är 325kr. Priset går att diskutera! Vid frågor hör av er!
 pikétröja i kashmir  - Klassisk marinblå långärmad pikétröja från John Henric. Tröjan har krage, knappar framtill och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt för en stilren och clean look. Modellen är 180cm
Stickad kavaj  - Jättefräsch stickad kavaj från bondelid  Perfekt om du vill stylea lite på kröket eller klubben  Storlek 50 passar M-L
Marinblå cardigan/kavaj från John Henric - Snygg kavaj/kofta från John Henric som är i fint skick och i strl S. Bara att höra av sig om man har några frågor.
Tobias BL

Kavaj i gott matriel

Storlek: M
Märke: John Henric
Färg: Marinblå

500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Sparsamt använd då jag har två. Finns ej att få tag i längre

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
Randig polotröja Second Female - Perfekt tröja till hösten. Nypris 2199
Polotröja  - Säljer en svart stickad polotröja med vita snörningsdetaljer längs kragen och ärmarna. Tröjan har grov ribbstickning och lång ärm och krage. Använd 1-3 gånger köpt på vero moda
Zara tröja - Mysig grå stickad tröja från zara med rund hals och breda ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Modellen är loose fit och har långa ärmar, perfekt att slänga på sig när det är kyligt ute. Passar lika bra till jeans som till kjol.
Vit stickad polotröja med vida ärmar i ullmix - Supermysig vit stickad polotröja med bred ribbad krage och korta, vida ärmar. Tröjan har ett diskret hålmönster på ärmarna och är tillverkad i en mjuk blandning av ull, akryl och polyamid. Ingen storleksetikett men den passar som en S.
Marinblå hoodie från Hollister - Säljer en marinblå hoodie från Hollister med vit fluffig huva och broderad logga på bröstet. Tröjan har dragkedja, snörning vid huvan och två fickor framtill. Perfekt för dig som gillar en chill och snygg stil.
Svart hoodie Acne Studios Stockholm - Svart hoodie från Acne Studios med stor vit text på ryggen: 'Acne Studios STOCKHOLM 1996'. Klassisk passform . Perfekt för dig som gillar streetstyle och vill ha en stilren look med tydlig logga.
Sällsynt Aeropostale Vintage hoodie - Snygg ljusblå hoodie från Aeropostale med broderad A87 på bröstet och tryck på ärmen. Tröjan har huva med vita snören, dragkedja framtill och två fickor. Insidan av huvan är grå och mjuk. Perfekt för höst och vinter! Rare peace som ej säljs längre och är därför eftertraktad! Skriv vid funderingar 😁📲
Stickad tröja  - Sååå fin tröja som är så varm och gosig nu i höst och vinter🥰 Tror det är ren mohair. Sticks inte!! Bilderna är från hon jag köpte av så skriv för egna💕