Alla kategorier > Tröjor & Koftor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Tracksuit - Snygg grå huvtröja från Nike med dragkedja och huva. Tröjan har svarta detaljer och en klassisk Nike-logga på bröstet. Perfekt för en sportig look eller avslappnade dagar. Tar helst emot byten annars funkar pengar bra också:)
Psg Jordan tracksuit tröja - Säljer nu min psg Jordan tröja för den inte kommer till användning längre. Den är i bra skick och passar mig som bär storlek S och är 172 cm lång
Grå Tracksuit - Säljer min mörk gråa tracksuit! Inga fläckar eller skador. Om du bär storleken S-M så är den perfekt just för dig!
Nike windbreaker tracksuit - Grå Nike windbreaker tracksuit i storlek S och M helt nya i sin förpackning. Perfekta till träning eller vardagsstil.
Nike tracksuit - En nike tracksuit som jag säljer då den inte kommer till användning, tröjan är i storlek xs och byxorna är storlek S
Trapstar tracksuit  - En helt ny trapstar tracksuit aldrig andvänd.
Trapstar tracksuit  - Snygg och bekväm grå tracksuit i mjukt bomullsmaterial. Perfekt både för vardagsbruk och avslappnade dagar hemma. På bröstet finns ett stilrent tryck i svart, blått och vitt med ett unikt grafiskt motiv som ger en modern streetwear-känsla. Även helt oanvänd då jag inte haft på mig den ute en enda gång.
 McKenzie tracksuit - Ljusgrå tracksuit från McKenzie med dragkedja, huva och snörning. Tröjan har ribbade muddar och liten logga på bröstet. Perfekt för chill dagar eller träning. Tillverkad i mjuk bomullsmix för extra komfort.
Jordan tracksuit
Jordan tracksuit - 89 Jordan tracksuit - 90 Jordan tracksuit - 91 Jordan tracksuit - 92 Jordan tracksuit - 93

Jordan tracksuit

Storlek: S
Märke: Jordans
Färg: Grå

700 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Tröja xs, byxor M (baggy fit) Tröja sitter som S och byxor sitter som M Köpt från zalando

Kevin
Kevin
(10)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
Populär kofta  - Denna super coola populära kofta ! Bra skick
Hm mohair tröja  - Jättefin turkos mohair tröja från hm i ett bra skick då den inte har kommit till så mycket användning. Jättesöt och fin färg nu till våren💕💕(Lånad bild)
Vit sweatshirt Zadig & Voltaire🌟😍 - Vit sweatshirt från Zadig & Voltaire med svart tryck på bröstet där det står 'Art is Truth', 'Rive Droite' och 'Est. 1997'. Tröjan har rund halsringning, långa ärmar och en avslappnad passform. Det finns även ett litet dödskalletryck framtill. Tröjan har en liten defekt!!!!
Snygg stickad tröja gina - Snygg stickad vit tröja från Gina med båthalsringning och vida ärmar. Endast använd en gång så som ny!🩷Tröjan har en figurnära midja o djup rygg. Den har långa, vida ärmar, ribbstickad nederkant och normal passform🩷 Strl 158/164 så passar en xs
Beige kofta med v-ringning och knappar - Trendig beige kofta med djup v-ringning och pärlemorknappar. Koftan har bred ribbstickad midja och muddar, samt långa, något vida ärmar. Perfekt att styla till både jeans och kjol för en avslappnad look.
Stickad kofta  - Tja! Säljer nu denna sjukt snygga stickade kofta. Skick 9/10 som ny utan minsta lilla defekte nypris låg runt 1399kr men säljs nu för 599kr. Modellen är 181 men passar allt mellan 171-183
Beige ribbad tröja Gina Tricot - Säljer en jätte fin topp ifrån Gina använd nån få gång