Alla kategorier / Mode / Kläder / Tröjor & Koftor
Kappa
Kappa - 89 Kappa - 90

Kappa

Storlek: M

250 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En långärmad jätte fin kappa tröja som tyvärr inte kommer till användning längre. Den är liknande första bilden och är i bra skick bara lite slitning på kappa märket på bröstet! Står att det är storlek L men skulle säga M

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Grå kappa  - Snygg grå kappa/kofta med fina vita detaljer längs kanterna och fickorna. Den kommer även med en matchande halsduk som på bilden. Den passar perfekt nu till vår och sommar! Nypris 799kr
Mörkblå kappa - Säljer en stilren mörkblå tunn kappa  med v-ringad hals och vida långärmar. jackan har dekorativa sömmar längs kanterna och en loose passform som ger en chill vibe. ( Orginal pris 499kr plus frakt) Jackan är använd fåtal gånger men den är i bra skick! 🥰🥰
Kort kappa - Mörk marinblå, nästan svart kofta med öppen omlottdesign och breda slag framtill. Från ginatricot
Kappa - Jättefint skick!
Kappa - Köpt från zalando för 879kr helt slut såld på hemsidan. Märke Vero Moda storlek S. Helt oanvänd endast testad. Säljer då den inte kommer till användning och har annan kappa. Pris kan diskuteras.
Kappa - Kappa köpt på Nelly. Använt få gånger och är i perfekt skick.  Nypris 599kr
Kappa - Tunn
Fortsätt i appen →