Alla kategorier > Mode > Kläder > Tröjor & Koftor
Cardigan
Cardigan - 0

Cardigan

Storlek: S
Färg: Grå
Skick: Mycket bra skick

399 SEK

Frakt från 53 SEK
Beskrivning

Säljer min cardigan från Banana republic som är i 80% silke och resterande är bomull/kashmir! Otroligt luftig men även väldigt lyxig! Strl S och passar mig som är 170cm och väger 60kg

Second Hand Society
Second Hand Society
(13)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Cardigan - Säljer en ljusgrå kabelstick matte kofta med stora knappar framtill och två fickor. Koftan har en bred krage och är långärmad, perfekt för kyligare dagar. Snygg och enkel att matcha till olika outfits.
Cardigan - Snygg stilren cardigan från märket ”peacocks” det är inga fel på den. Tveka inte på att skriva om du har frågor.
Kashmir cardigan - Säljer min cardigan från Banana republic som är i 80% silke och resterande är bomull/kashmir! Otroligt luftig men även väldigt lyxig! Strl S och passar mig som är 170cm och väger 60kg
Cardigan  - Snygg mörkgrå kofta från linen blend  i mjuk och tunn ullmix. Koftan har v-ringad hals, långa ärmar och fem knappar framtill. Perfekt att slänga över en t-shirt eller linne för en chill och stilren look.
Cardigan - Vintage cardigan från Italien nu perfekt till hösten börjar närma sig. Pris kan diskuteras vid snabb affär
Cardigan - En stilren mörkgrå kofta från H&M med v-ringning och knäppning framtill. Koftan har långa ärmar och är tillverkad i ett mjukt, tunt material som passar perfekt för lager-på-lager. Enkel och klassisk design som funkar till det mesta.
Stenströms grå cardigan S - Stenströms grå cardigan i storleken small. Bra skick, inga defekter.
Sail racing  cardigan| S - Riktigt fet cardigan| Nypris ca 2500kr| Inga defekter eller andra skador| Skick 10/10| Storlek:S
Andra annonser från Tröjor & Koftor
Visa alla
Otherstories kofta - Säljer denna superfina eftertraktade koftan från other stories! Säljer då den tyvärr inte kommer till användning, den är i jättebra skick i storlek s. Kom gärna med egna prisförslag eller köp direkt. (första bilen är lånad)
Hollister zip - En zip från Hollister i storlek XS. Obs, modellen bär en storlek S, snörning finns ej. Jag fraktar inom 24h, frakt med PostNord prioriteras. Se liknande plagg i min profil!
Virala Zara tröjan med spetsdetaljer - Helt ny. Storleken är M men passar S-M.
Beige stickad polotröja - Säljer denna stickade polotröjan från other stories i storlek m
Vit sweatshirt från Victoria's Secret - Säljer en vit/ ljusrosa sweatshirt från Victoria's Secret med svart logotyptryck framtill. Tröjan har bred ribbad mudd i nederkant och vid ärmslut samt en avslappnad passform med båtringad hals. Perfekt för en chill och snygg look.
Mörkblå långärmad topp Gina Tricot - Säljer en mörkblå långärmad topp från Gina Tricot i storlek XS. Toppen är tight och har en croppad passform med lätt utsvängda ärmslut. Materialet är mjukt och stretchigt, perfekt att styla med jeans eller kjol. Snygg och enkel design som funkar året runt. Använt väldigt få gånger. Har fått en liten gul fläck längst ut på armen men man tänker inte på den
Hollister zip original  - En zip från Hollister i storlek S. Kan upplevas större i storlek, likt en M. Jag fraktar inom 24h, frakt med PostNord prioriteras. Se liknande plagg i min profil!