Alla kategorier > Tröjor & Koftor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Grå Kashmir hoodie - Säljer en stilren grå hoodie med långa ärmar och justerbar huva. Enkelt att stoppa in snörena om man vill de då de sitter på insidan. Andvänd enstaka gånger så i nytt skick! Blandning med kashmir och merinoull!
Grå Kashmir hoodie med zip - Grå hoodie med dragkedja framtill och huva med snören. Tröjan har två fickor på sidorna och är långärmad med ribbade muddar. Nypris är ca 1000kr
Grå kashmir hoodie från Soft Goat - Mysig grå hoodie från Soft Goat i 100% kashmir. Tröjan har dragkedja framtill, huva med snören och ribbade muddar. Perfekt till sommarn och hösten. I mycket bra skick och är perfekt i storleken. Nypris 3000kr mitt pris 1199
Kofta i kashmir - En helt vanlig kofta i kashmir från softgoat. Passar till allt verkligen❤️❤️
Grå kofta  - Den kommer inte till användning så den är skrynklig asså 😭
Grå kashmir hoodie från John Henric - Säljer en lyxig och mjuk grå hoodie i kashmir från John Henric. Tröjan har en dragkedja framtill och praktiska fickor. Perfekt för kyliga dagar med sin sköna passform och stilrena design. Hör av dig vid intresse! Kostar 3000kr nypris och har litet hål vid luvan, inget som märks alls när man har på sig den!
Grå Kashmir hoodie  - En enkel och stilren grå hoodie med huva och dragsko. Tröjan har långa ärmar och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt för en avslappnad look.
Grå kashmir kofta
Grå kashmir kofta - 89 Grå kashmir kofta - 90

Grå kashmir kofta

Storlek: S
Färg: Grå

500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer min gråa Kashmir kofta från märket from future då den inte andvänds. Har andvänts ungefär 2 gånger då den inte passar så bra, köptes online på deras hemsida och har inga tecken på andvändning. Nopprar självklart av tröjan innan jag skickar den❤️

ANDVÄND INTE KÖP NU!!!!!!
ANDVÄND INTE KÖP NU!!!!!!
(4)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
Hollister zip - En zip från Hollister i storlek S. Jag fraktar inom 24h. Se liknande plagg i min profil!
Alpacka tröja  - Mysig brun kofta med fluffig känsla och v-ringad hals. Koftan har stora, långa ärmar och knäpps med svarta knappar framtill. Perfekt för dig som gillar oversized och chill stil. Materialet känns mjukt och värmande, passar till höst och vinter.
Stickad kofta Wera - Säljer denna populära ull kofta från Åhléns (Wera), den är använd ett fåtal gånger och endast tvättad en gång men krympte i tvätten så tröjan är numera i barn storlek! Skriv för fler bilder så kan jag visa hur liten den är, skulle säga att den passar någon som är ca 140cm lång 😊😊 nypris 899, pris kan diskuteras
Nelly pyjamas  - Säljer en vit långärmad tröja med små söta mönster i olika färger. Tröjan har en avslappnad passform och är tillverkad i mjuk bomull, perfekt för chill dagar hemma. Den har en croppad längd och matchar med pyjamasbyxor för en mysig look. Finns en oboy fläck som ej går bort,
Beige stickad kofta  - Beige trekvartsärmad stickad kofta från Zara i storlek M, skulle säga att den även passar S. Fibt skick. Använd gärna köp nu!
Grå stickad kofta  - Grå stickad kofta från Bik Bok i fint skick. Står storlek M men skulle säga att den passar mer som S. Använd gärna köp nu!
Beige stickad kofta  - Beige trekvartsärmad stickad kofta i fint skick från Mango. Passar S och M. Använd gärna köp nu!
Grå sweatshirt från Isabel Marant🥰🥰 - Vill sälja min älskade isabel marant tröja min favoo!! Pågrund av att den kommer inte till användning💖priset kan diskuteras