Alla kategorier / Mode / Kläder / Tröjor & Koftor
Intimissimi
Intimissimi  - 89 Intimissimi  - 90

Intimissimi

Storlek: S
Märke: Intimissimi
Färg: Beige

450 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Säljer min nya beiga intimissimi tröja då jag inte använder den💕Använd 1 gång så den är i nyskick! 😊

Sellout
Sellout
(8)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Klackar - Jättefina öppna lätta klackar från Nelly. Passar till allt😍Storlek 38, bara testade  Nypris- 349
Jeansjacka - Super fin ljusblå jeansjacka som passar perfekt till sommaren!!☀️🙌 Säljer den för att jag har redan rätt så många olika jeansjackor så måste rensa bort några! 💕
Levis dunjacka  - Svart Levis dunjacka som jag köpte förra vintern. Använts varsamt men finns en liten skråma på höger armen.💕Kan skicka fler bilder med jackan på!!🙌
Nelly ”my chill pants” - Söker dessa!!! I blå eller den gråa färgen. Storlek s-xs
Blå jeans med bootcut - Snygga lågmidjade blå jeans med bootcut-stil och klassisk femficksdesign. Bekvämt stretchiga material💗Har varit en favorit länge!!
Ljusblå jeans med bootcut - Säljer ett par ljusblå bootcut jeans. Köpta här på Plick men passade tyvärr inte som jag ville. (Bilderna är lånade)💕
Svart spetsblus - Svart spetströja från Ginatricot. Använd 1 gång så i nyskick💗☺️Super snygg fest topp
Blå jeans från True Religion - Snygga blå jeans från True Religion med bootcut-stil. De har en lågmidjad passform och klassiska femficksdetaljer med knappar på bakfickorna💗använda 3-4 gånger så i nyskick🥰
Lågmidjade mörkblå jeans  - Skitsnygga mörkblåa lågmidjade jeans från Gina Young! Jag säljer de pågrund utav att jag rensar garderoben och de inte kommit så mycket till användning💗 😍sparsamt använda!!
Svart kappa med bälte - Snygg svart kappa med knytbälte i midjan. Perfekt för höst och vår, med en klassisk design och långa ärmar. Ett stilrent val för en elegant look.
Liknande annonser
Visa alla