Alla kategorier > Tröjor & Koftor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
rutat jacka - blå och vit rutig jacka
Rutig tracksuit från Warp - Snygg rutig jacka från Warp i blå, vit och grå med dragkedja framtill. Jackan har långa ärmar och en bekväm passform. Perfekt för en avslappnad stil.
rutig tjocktröja - blå rutig tjocktröja!  smått sliten
KAVAJ - Säljer min oversize kavaj från hm. Använd en gång, prislapp är kvar. Finns inga tecken på användning
Rutig tröja - Avklipa ärmar men de syns knap
Rutig koft skjorta - Blårutig typ av koft skjorta som inte använts. Funkar för både killar och tjejer. Det står 13-14 år men skulle säga att den funkar till Xs och S😊
Rutig kavaj
Rutig kavaj - 89 Rutig kavaj - 90

Rutig kavaj

Storlek: 54
Märke: Asos

50 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En rutig kavaj med mörkblåa och senapsgula rutor i storlek 54.

Wilmamattisson
Wilmamattisson
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
Nelly pyjamas  - Säljer en vit långärmad tröja med små söta mönster i olika färger. Tröjan har en avslappnad passform och är tillverkad i mjuk bomull, perfekt för chill dagar hemma. Den har en croppad längd och matchar med pyjamasbyxor för en mysig look. Finns en oboy fläck som ej går bort,
Beige croppad kofta med knappar - Superfin beige croppad kofta från Zara med v-ringning och snygga knappar framtill. Mjuk stickad känsla och långa ärmar, perfekt att slänga över ett linne eller topp. Enkel och stilren design som är lätt att matcha med jeans eller kjol. Stl S, i nytt skick ❤️kom gärna med prisförslag!
Roro mohair beige polo - Supermysig och fluffig beige polotröja med oversized passform. Tröjan har korta ärmar och är tillverkad i mjuk ull som ger en lyxig känsla. Perfekt för lager-på-lager och passar snyggt till både jeans och kjol. Polokragen är bred och ger extra värme.
Brun stickad kofta med v-ringning - Snygg brun stickad kofta med v-ringning och vita knappar framtill. Stora mysiga armar. Jag har använt tröjan vid exakt 2 olika tillfällen. Som ny. Säljs pågrund av flytt så rensar garderoben köptes för 400kr från Gina
Zadig & Voltaire Kofta - Säljer nu min Zadig & Voltaire kofta då den blivit för liten. Storlek S och skulle säga att den är true to size då den är lite liten på mig som vanligtvis har M. Nypris runt 3500kr. Den är gjord i alpaca-ull så mycket varm och skön. Lätt nopprig på vissa ställen men annars mycket bra skick. Tveka inte på att höras av vid frågor. Pris kan diskuteras!
Nike tech fleece grå - Helt ny Nike tech i storlek M. Han på bild är 185 cm, 75kg. Tracksuiten är helt ny. Hör av er vid funderingar!
Hollister Cardigan  - Nu säljer vi en oerhört eftertraktad cardigan från Hollister!😍Skicket är ofantligt bra! Inga tecken på användning alls!🥇Tveka inte på att höra av dig vid minsta fundering!🎿🥳
Satin linne - Perfekt skick