Alla kategorier > Mode > Kläder > Tröjor & Koftor
svart kenzo tröja
svart kenzo tröja  - 89 svart kenzo tröja  - 90

svart kenzo tröja

Storlek: S
Märke: Kenzo

400 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer denna svarta kenzo tröja i storlek S, använd fåtal gånger & väldigt fint skick, buda i kommentarerna

Tiffany Svensson
Tiffany Svensson
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Svart tröja från Kenzo - Snygg svart tröja från Kenzo med ett iögonfallande tigerbroderi i orange och beige på framsidan. Tröjan har långa ärmar och rund halsringning. Perfekt för att ge din outfit en cool touch!
Svart tröja kenzo  - Jättefin tröja. Behöver sälja den snabbt!!!
Svart Kenzo tröja  - Svart tröja från Kenzo använd fåtal gånger så väldigt bra skick. Storlek L
Svart Kenzo tröja  - Svart långärmad tröja från Kenzo med ikoniskt broderat tigerhuvud i grått, grönt och gult framtill. Stort Kenzo Paris-tryck över bröstet. Snygg och väldigt bra skick men används tyvärr inte längre💕 storlek M men tycker den sitter som S💕 skriv om frågor eller fler bilder
Svart kenzo tröja - Använt. Lite smutsig på Logan mer går säkert av. Storlek L men passar mer som S-M
Svart Kenzo tröja  - Snygg svart Kenzo med ett iögonfallande broderi av en tiger i lila och blått på framsidan. Tröjan har rund hals och långa ärmar, perfekt för en stilren look. Den är storlek M men skulle säga den passar mer som S
Svart Kenzo tröja - Svart tröja från Kenzo med ikonisk tigerbrodyr i lila, grönt och blått framtill. Tröjan har rund halsringning, ribbade muddar och lång ärm.
Andra annonser från Tröjor & Koftor
Visa alla
Stickad tröja Gina  - Jätteskön och älskar men använder tyvärr inte💕
Stickad Cardigan - Riktigt fet fodrad archive cardigan | Storlek S | Skriv vid funderingar och skicka gärna bud!
Kortärmad brun stickad kofta - Sjukt snygg kofta från Zara, även denna är lite för tajt för mig därför säljer jag, den är i nyskick och storlek M men passar mer åt S hållet.
Vit Zara tröja med spetsdetalj - Säljer en vit långärmad tröja med snygg spetsdetalj från Zara! Tröjan har rund halsringning och är i ett mjukt material som känns skönt mot huden. Perfekt för dig som gillar en feminin och stilren look. Priset kan diskuteras💞 Skriv för fler bilder och de första två bilderna är ifrån min TikTok💞 Använd en gång.
Olivgrön ribbad polotröja Zara - Säljer en olivgrön ribbstickad polotröja utan ärmar. Tröjan har hög krage och en avslappnad passform med snygga diagonala ribbdetaljer. Perfekt för lager på lager och ger en trendig look till din outfit.
vit kofta med knytning/snörning -  vit kofta med jättefin knytning! storlek S💓 hör av er vid frågor
Beige stickad kofta från Zara💕 - Kortärmad stickad kofta från Zara i beige nyans. Koftan har en bred krage, en knapp framtill och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt att slänga över en topp för en chill look.✨✨✨❤️❤️