Alla kategorier > Mode > Kläder > Tröjor & Koftor
Svart tröja med tigerbroderi från Kenzo
Svart tröja med tigerbroderi från Kenzo - 89

Svart tröja med tigerbroderi från Kenzo

Storlek: M
Märke: Kenzo
Färg: Grön
Skick: Mycket bra skick

200 SEK

Frakt från 53 SEK
Beskrivning

Snygg svart tröja från Kenzo med ett stort, färgglatt tigerbroderi på framsidan. Tröjan har en cool design med gröna och blå detaljer som verkligen sticker ut. Perfekt för dig som vill ha något unikt i garderoben!

ALFRIDA
ALFRIDA
(24)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Svart tröja med tigerbroderi från Kenzo - Snygg svart tröja från Kenzo med ett ikoniskt tigerbroderi i flera färger på framsidan. Tröjan har långa ärmar och en rund halsringning. Perfekt för att ge din outfit en cool touch.nypris 3500kr
Svart tröja med tigerbroderi från Kenzo - Säljer en svart tröja från Kenzo med ett stort, färgglatt tigerbroderi på framsidan. Tröjan har långa ärmar och en rund halsringning. Perfekt för att ge din outfit en cool touch 🐯.160-166 cm skulle passa dej
Svart tröja från Kenzo med tigerbroderi - Säljer en svart tröja från Kenzo med ett coolt tigerbroderi på framsidan. Tröjan har långa ärmar och en normal passform. Perfekt för dig som vill ha en stilren men ändå iögonfallande look.
Svart tröja från Kenzo med tigerbroderi - Säljer en svart tröja från Kenzo med ett stort broderat tigerhuvud på framsidan. Tröjan har långa ärmar och en rund halsringning. Perfekt för en stilren och trendig look.
Svart lila sweatshirt från Kenzo med tigerbroderi - Säljer en svart sweatshirt från Kenzo med ett färgglatt tigerbroderi på framsidan. Tröjan har långa ärmar och en rund halsringning. Perfekt för en cool och avslappnad stil.
Svart tröja med tigerbroderi från Kenzo - Säljer en svart tröja från Kenzo storlek S den har inga defekter och knappr använd skriv gärna om de önskas fler bilder 💞
Svart Kenzo tröja med tigerbroderi - Säljer en svart långärmad tröja från Kenzo med det ikoniska tigerbroderiet och texten 'KENZO PARIS' framtill. Tröjan har rund hals och är i mjukt material, perfekt för en cool och trendig look.
Svart hoodie med tigerbroderi från Kenzo - Snygg svart hoodie från Kenzo med ett stort, färgglatt tigerbroderi på framsidan. Hoodien har en justerbar dragsko i huvan och en klassisk passform. Perfekt för en cool och avslappnad stil.
Andra annonser från Tröjor & Koftor
Visa alla
zara topp - beige halvpolotröja från zara, bild från gamla ägaren❤️
Stickad tröja med text  - En stickad tröja från Springfield i storlek M. Kan upplevas mindre i storlek, likt en S. Köpt i Spanien, pris pga efterfrågan & utbud. Jag fraktar inom 24h, frakt med PostNord prioriteras. Se liknande plagg i min profil!
Skit snygg tröja från weekday - Så sjukt snygg tröja från weekday!! Aldrig använd då jag köpte en och fick sedan en exakt lika dan🥰 köpt för 359;- säljer för 200❤️❤️
Vintage kofta från Saint Tropez - Snygg beige/ljusrosa vintage kofta från Saint Tropez med v-ringning och långa ärmar. Koftan har smala ribbade muddar och knäpps med flera små knappar framtill. Tillverkad i ett tunt, mjukt material som sitter figurnära och passar perfekt till lager på lager. Saknas en knapp men inget man tänker på🤍🫶🏼
Stickad tröja  - Säljer denna stickade tröjan från hm i storlek s
Hollister zip  - En zip från Hollister i storlek M. Jag fraktar inom 24h, frakt med PostNord prioriteras. Se liknande plagg i min profil!