Alla kategorier > Mode > Kläder > Tröjor & Koftor
Kenzo tröja
Kenzo tröja - 0 Kenzo tröja - 1 Kenzo tröja - 2

Kenzo tröja

Storlek: S
Märke: Kenzo
Skick: Bra skick

120 SEK

Frakt från 43 SEK
Beskrivning

Säljer nu en svart sweatshirt från märket kenzo. Sitter finfint och inga direkta skador på tröjan

Swag_resell
Swag_resell
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Kenzo tröja - En modern tröja som inte går att få tag på mer. Rensar min garderob
Kenzo tröja - Säljer min kenzo sweatshirt, Säljer den för att den ej passar mig längre. Fick den i present för cirka 2 år sedan.
Kenzo tröja  - Andnvänd fåtal gånger, pris kan diskuteras
Kenzo tröja - Kenzo sweatshirt svart storlek S precis som ny använd Max 4 ggr skick 10/10 hör av dig om du har frågor eller funderingar Pris går att diskuteras!!
Kenzo tröja - Kenzo tröja i använt skick. Skick 6/10 Storlek S
Kenzo tröja  - Säljer en riktigt snygg kenzo tröja som är i storlek S. använd varsamt pris kan diskuteras vid snabb affär
Kenzo tröja  - Säljer en svart kenzo tröja med glitter tiger den är äkta har kvitto på den och använts inte så många ggr skicket är 9/10 skriv för snabb affär🙏
 Kenzo tröja - Säljer en svart hoodie från Kenzo med vit logga på bröstet. Tröjan har en klassisk känguruficka och justerbar huva med snören. Perfekt för en stilren och bekväm look.
Andra annonser från Tröjor & Koftor
Visa alla
Ljusrosa stickad kofta från Fairy Season - Supersöt ljusrosa stickad kofta med kabelstickat mönster och öppen front. Koftan är kortare i modellen och har ribbade muddar. Perfekt att slänga över ett linne eller klänning för en romantisk look.
Vit ribbad kofta med knappar - Stilren vit kofta med ribbad nederkant och knäppning framtill. V-ringad modell med långa ärmar och diskreta knappar. Perfekt att slänga över en t-shirt eller linne för en chill look. Använd en gång
Isabel Marant tröja  - Säljer denna Isabel Marant sweatshirt i storlek 36/S🩷
Beige kofta med knappar - Mysig beige kofta med stora bruna knappar och två fickor framtill. Koftan har en avslappnad passform och är stickad i ett mjukt material, perfekt att slänga på sig över en topp. Enkel och stilren design som passar till det mesta.
Vit tröja från Bondelid med röd text - Vit stickad tröja från Bondelid med röd text framtill. Tröjan har rund halsringning, ribbade muddar och lång ärm. Perfekt för en stilren och klassisk look.
Kofta i alpaca blend - Superfin och trendig kofta från Gina🤩🙏🏽 Superbra material, alpaca blend🙏🏽 Endast använd en gång💞💞
Stickad tröja - Trendig butteryellow stickad tshirt
Hollister zip - En zip från Hollister i storlek M. Jag fraktar inom 24h, frakt med PostNord prioriteras. Se liknande plagg i min profil!