Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Vit långärmad tröja från Object - Säljer en stilren vit långärmad tröja från Object i storlek XS. Tröjan har en enkel och rak passform med rund halsringning och är tillverkad i ett mjukt material som känns skönt mot huden. Perfekt att matcha med jeans eller kjol.
Vit/beige stickad kofta från Object - Säljer en vit/beige stickad kofta från Object, med en söt knytning framtill  som man även kan ha vid ryggen om man föredrar det🥰
Svartvit randig kofta från Object - Randig kofta med knappar från Object - i toppskick! Använd cirka 5 gånger, känns som ny. Mjukt och behagligt material och funkar till både vardags eller för att klä upp lite extra!
Object tröja XS - Fin tröja med lätt puffärm. Använd 1-2 ggr.  Stl XS
Vit stickad tröja från Object - Säljer en superfin vit stickad tröja från Object. Den har ett snyggt mönster med små hål som ger den en unik look. Perfekt för kyliga dagar och passar till allt! Tröjan är i storlek L och är riktigt snygg! Ny "Utan prislapp"
Vit spetsblus från Object - Säljer en elegant vit spetsblus från Object. Blusen har ett vackert spetsmönster och långa ärmar. Perfekt för en stilren look. Passar bra till både jeans och kjol. Tyvärr en fläck runt halsen
Vit tröja från OBJECT - Säljer en stilren vit tröja från OBJECT i storlek S. Tröjan är tillverkad av 70% Viscose-LENZING™ ECOVERO™, vilket gör den både mjuk och hållbar. Den har en v-ringad design och långa ärmar, perfekt för både vardag och lite finare tillfällen. Passar perfekt till höst- och vårgarderoben!
Jossan
Jossan
Kofta från Object
Kofta från Object - 89 Kofta från Object - 90 Kofta från Object - 91

Kofta från Object

Storlek: XS
Färg: Vit

299 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygg stickad ulltröja från object! Lite liten i storleken. Nypris 1999 Pris kan diskuteras 🌸

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
Supercool militärgrön kofta - Supermysig stickad kofta från Zara i mörkgrön.
Hollister zip med foder  - En zip från Hollister i storlek M. Obs, modellen bär en storlek S, tröjan som säljs börjar på bild 2. Jag fraktar inom 24h. Se liknande plagg i min profil!
Gina tricot tröja  - Säljer denna oanvända kofta från Gina tricot i storlek S. Tagit av prislapp men aldrig kommit till användning. Köpte för ca 400kr.
Ljusrosa kabelstickad kofta med knappar - Supermysig ljusrosa kofta med kabelstickat mönster!!!! Skriv om de skulle va ngt🥰🥰
Beige ribbad kofta med offshoulder - Superfin beige ribbad kofta med offshoulder- look (detta är inte mina bilder utan hon ja köpte koftan först av) storleken är m men sitter som en xs-s💕💕
Vit stickad tröja med kabelmönster - Säljer en vit stickad tröja med snyggt mönster. Den är från Gina tricot young i storlek 158/164 vilket motsvar xs. Säljer då den inte längre kommer till användning. Pris kan sikuteras🩷
trendig randig kofta - supersnygg oversized randig kofta som knappt är använd, den är något nopprig men jag tror att den ska vara lite så💓skriv vid frågor, pris kan diskuteras 💞💞
Hollister zip - En zip från Hollister i storlek XS. Obs, saknar snörning. Jag fraktar inom 24h. Se liknande plagg i min profil!