Alla kategorier / Mode / Kläder / Tröjor & Koftor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Orange kofta - En orange kofta som ser ut att vara helt ny. Den är slutsåld på Lindex där orginaltrogen är 349 kr.
Orange kofta - Såså fin kofta från HM⭐️💞 toppskick!!!
Orange kofta - Lite sliten men cool 🧡🧡🧡
Orange kofta - Jättefin mjuk kofta. Härlig färg och material och knappast använd! Det är barnstorlek men passar mig som är 173 och är vanligtvis en S 💕
Orange kofta med volangdetaljer från Zara - Snygg orange kofta med volangkant vid ärmslut och nederkant. Rund halsringning och knappar framtill. Perfekt för dig som vill ha en färgklick i garderoben och gillar feminina detaljer. Stickad i mjukt material och har lång ärm.
SÖKER!! Orange kofta - SÖKER!! Denna kofta från Weekday/Monki. Hör av er om ni har den i storlek S, M eller L!!
Orange kofta
Orange kofta - 89 Orange kofta - 90 Orange kofta - 91

Orange kofta

Storlek: XS/S

70 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Superfin kofta köpt secondhand som aldrig kommer till användning pga inte min stil, står ingen storlek men har vanligtvis xs/s

rebeccamattsson_
rebeccamattsson_
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla