Alla kategorier > Tröjor & Koftor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Lacoste tröja - Helt ny
Randig tröja från Lacoste - Säljer en stilren vit och svart randig tröja från Lacoste. Tröjan har långa ärmar och en klassisk rund halsringning. Perfekt för en avslappnad och trendig look. 🖤🤍
Randig tröja från Lacoste - Säljer en randig tröja från Lacoste i grå och mörkblå nyanser. Tröjan har långa ärmar och en klassisk rund halsringning. Perfekt för en stilren och avslappnad look.
Lacoste tröja - Säljer nu min Lacoste tröja som inte har några defekter. Väldigt bra skick på den, hör av er om frågor!!
Lacoste tröja ny  - Ny tröja ny pris runt 2 tusen
Flerfärgad tröja från Lacoste - Säljer en snygg flerfärgad tröja från Lacoste i grönt, vitt, gult och blått. Den är i bra skick och gjord i redigt och skönt tyg. Tröjan är i US size 5 vilket innebär att den ligger precis mellan Small och Medium. Den är lite för liten för mig som normalt bär medium och är 180 samt väger 75kg.
Mörkblå tröja från Lacoste - Säljer en riktigt snygg marinblå tröja från märket Lacoste, storleken är 16 år 176 cm men efter tvätt är den ungefär 158 cm! Bra skick! Tveka inte med att skriva!
Tröja från Lacoste
Tröja från Lacoste - 89 Tröja från Lacoste - 90

Tröja från Lacoste

Storlek: L

250 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Tröja från Lacoste

Erica Lundin
Erica Lundin
(37)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
Vinröd kofta - Mysig vinröd kofta med lång ärm och knappar framtill. Koftan är stickad och har en enkel, klassisk design som passar perfekt till lager-på-lager under kyliga dagar.
Beige stickad kofta med krage - Kortärmad beige stickad kofta med bred krage och en knapp framtill. Koftan har ribbade detaljer vid krage, ärmslut och nederkant, vilket ger en snygg och avslappnad look. Perfekt att slänga över en t-shirt för extra stil.
Beige kofta från Uniqlo  - Säljer en beige kofta från Uniqlo i storlek S, tillverkad i mjuk ull. Koftan har ribbade muddar, två fickor fram och stängs med tre knappar. använd ca 3 gånger 🤍 pris går att diskutera
Grå omlott kofta med knyt - Säljer en ljusgrå omlott kofta med knyt i sidan. Koftan har v-ringad hals och långa ärmar, och är stickad i mjukt material. Perfekt att styla med ett linne under och jeans för en chill look.
Hollister topp - Babydoll topp från Hollister storlek S
Hollister zip - En zip från Hollister i storlek M. Obs, modellen bär en storlek XS. Jag fraktar inom 24h. Se liknande plagg i min profil!