Alla kategorier > Tröjor & Koftor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Grå hoodie från Lacoste - Säljer en stilren grå hoodie från Lacoste med dragkedja . Perfekt för en avslappnad look. Sitter som en S men står M i koftan, helt ny.
Grå hoodie från Lacoste - Säljer en skön, snygg Lacoste hoodie med dragkedja. Köpte nyligen för 500 beggat men säljer för lite billigare för lite användning.
Grå hoodie från Lacoste - Säljer en klassisk grå hoodie från Lacoste med broderad logga på bröstet. Tröjan har huva med dragsko och en stor magficka. Perfekt för en avslappnad stil.
Grå hoodie från Lacoste med dragkedja - Säljer en grå hoodie från Lacoste i regular fit med klassisk krokodillogga på bröstet. Tröjan har huva med snörning, dragkedja framtill och kängurufickor. Perfekt för chill dagar och enkel att matcha med jeans eller joggers.
Grå hoodie med dragkedja från Lacoste - Säljer en klassisk grå hoodie från Lacoste med dragkedja framtill och huva. Tröjan har fickor på magen och den ikoniska krokodilloggan broderad på bröstet. Perfekt för en avslappnad stil. Köpt för 800 spänn
Grå hoodie från Lacoste - Säljer en stilren grå hoodie från Lacoste med dragkedja och justerbar huva. Tröjan har två praktiska fickor framtill och den ikoniska krokodilloggan på bröstet. Perfekt för en avslappnad look.
Grå hoodie från Lacoste - Säljer en stilren grå hoodie från Lacoste med dragkedja och huva. Nästan aldrig använt. Ord pris 1599kr
Grå hoodie från Lacoste - Säljer en grå hoodie från Lacoste med broderad logga på bröstet. Tröjan har huva och en stor magficka framtill. Perfekt för dig som gillar en enkel och stilren look. (Vet inte om den äkta)
Grå hoodie från Lacoste
Grå hoodie från Lacoste - 0 Grå hoodie från Lacoste - 1 Grå hoodie från Lacoste - 2 Grå hoodie från Lacoste - 3

Grå hoodie från Lacoste

Storlek: S
Märke: Lacoste
Färg: Grå
Skick: Bra skick

450 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en stilren grå hoodie från Lacoste med dragkedja och den klassiska krokodilloggan på bröstet. Tröjan har långa ärmar och en praktisk huva med snörning. Perfekt för en avslappnad look. Den var medium men har krympt i tvätten

Anonym
Anonym
(1)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
 kofta - Säljer denna koftan nu💕💕storlek xs/s
Lila stickad kofta  XS - Kort lila stickad kofta från Gap i storlek XS. Koftan har ett grovt kabelstickat mönster, bred krage och stängs med en stor knapp framtill. Perfekt att slänga över en topp för extra värme och stil.
Beige stickad kofta från Zara - super söt kortärmad stickad kofta från Zara 🤎helt oanvänd och köptes för mindre än ett år sen! storlek S 💗💗 skriv privat om ni har nån fråga! 🩷
Hollister zip - En zip från Hollister i storlek S. Jag fraktar inom 24h, frakt med PostNord prioriteras. Se liknande plagg i min profil!
Blå kofta från lindex - En blå kofta från lindex storlek xs /s köpt här på plick säljer då den inte används❤️
Arket sticks tröja med volanger - Säljer min jättefina stickade tröja från Arket med volanger på sidan