Alla kategorier > Tröjor & Koftor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Beige kofta med knyt från Lager 157 - Supermjuk beige kofta från Lager 157 med långa ärmar och knytband framtill vid halsen. Koftan är i en ljus, melerad ton och har en enkel, clean look som passar perfekt till lager-på-lager. Materialet känns som bomull eller en mjuk syntetblandning. Använd ett fåtal gånger.
Beige kofta från lager 157 - Säljer en stilren beige kofta från lager 157 i storlek XS. Koftan har långa ärmar och en söt knytning framtill. Perfekt för att hålla sig varm och snygg under kyligare dagar. Passar bra till både jeans och kjol.
Lager 157 kofta - Eftersöker denna kofta från Lager 157 i storlek S färg beige. Kan betala extra om någon har.
Beige blus med snörning från Lager 157 - Säljer en beige blus från Lager 157 i storlek S. Blusen är tunn och skön! Snörena går att knyta ihop❣️💕använd och tvättad ett par gånger men är fortfarande i bra skick
Beige tröja från lager 157 - Säljer en stilren beige tröja från lager 157 i storlek XS. Tröjan har trekvartsärmar och en ribbad rund halsringning. Endast använd en gång.
Beige hoodie från Lager 157 - Säljer en beige hoodie från Lager 157 med dragkedja och justerbar huva. Perfekt för en avslappnad stil. Den har långa ärmar och en bekväm passform.
Beige sweatshirt från lager 157 - En stilren beige sweatshirt från lager 157 i storlek XS/S. Tröjan har rund halsringning, långa ärmar och är tillverkad i mjukt material med borstad insida för extra komfort. Perfekt för en avslappnad och enkel look.
Beige kofta Lager 157
Beige kofta Lager 157 - 89 Beige kofta Lager 157 - 90

Beige kofta Lager 157

Storlek: S
Märke: Lager 157
Färg: Beige

50 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jättefin stickad beige kofta från lager 157, använd 1 gång!

Hannah
Hannah
(2)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
Varm stickad tröja från Zara  - Suuuuper populär och eftertraktad kofta med olika färger och mönster i storlek S från Zara (säljer då jag har två och säljer båda ) , aldrig använd därav i nyskick ☺️
Roro mohair beige polo - Supermysig och fluffig beige polotröja med oversized passform. Tröjan har korta ärmar och är tillverkad i mjuk ull som ger en lyxig känsla. Perfekt för lager-på-lager och passar snyggt till både jeans och kjol. Polokragen är bred och ger extra värme.
Intimissimi tröja - Säljer mörkblå Intimissimi tröja som ej kommer till användning ❤️
Satin linne - Perfekt skick
Beige croppad kofta med knappar - Superfin beige croppad kofta från Zara med v-ringning och snygga knappar framtill. Mjuk stickad känsla och långa ärmar, perfekt att slänga över ett linne eller topp. Enkel och stilren design som är lätt att matcha med jeans eller kjol. Stl S, i nytt skick ❤️kom gärna med prisförslag!
Ami Paris tröja  - Säljer en marinblå hoodie från Ami Paris med vit hjärtlogga och bokstaven A på bröstet. Tröjan har huva med snörning, ribbade muddar och magficka. Materialet är mjukt och stickat, perfekt för kyliga dagar. Stilren och modern design som sticker ut.
Stickad tröja i mohair-mix  - En stickad tröja köpt i Italien. Uppskattad storlek S. Material: 40% akryl, 30% polyamid, 30% mohair. Otroligt mjuk! Jag fraktar inom 24h. Se liknande plagg i min profil!