Alla kategorier / Mode / Kläder / Tröjor & Koftor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Mörkblå zip hoodie från Les Deux - Skick 9,5/10🔥Storlek S, helt utan slitningar och utan defekter, Nypris 1199 mitt pris 549
Mörkblå zip hoodie från Lacoste - Snygg mörkblå hoodie från Lacoste med dragkedja framtill och två fickor. Sitter som en Xs-S.  Klassisk krokodillogga på bröstet och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Tillverkad i mjukt bomullsmaterial för en bekväm känsla. Perfekt för en avslappnad stil.
Mörkblå ziphoodie  - Säljer en mörkblå ziphoodie från Hampton Republic i storlek M. Bra skick, pris kan diskuteras vid snabb affär
Mörkblå Zip Hoodie från Axel Arigato - Säljer en mörkblå zip hoodie från Axel Arigato med dragkedja och stor ficka framtill. Hoodien har stora bokstäver på bröstet och en justerbar huva med snören. Tillverkad i 100% ekologisk bomull, perfekt för en stilren och bekväm look. Passar både kvinnor och män, det står storlek S men passar M också! Lite oversized, riktigt snygg! Säljer för den har blivit för liten för mig, tyvärr. Köpt för: 2199kr. Priset är diskuterbart, öppen för alla frågor!😁
Di ziphoodie i mörkblp - Säljer en D mörkblå ziphoodie. Vid frågor hör av er
Mörkblå zip-hoodie från Davida - Säljer en mörkblå zip-hoodie från Davida i strl S. Tröjan är i mycket bra skick och är inte använd så mycket. Det är 100% cashmere och nypris för tröjan är 2699kr. Hör gärna av dig vid ev frågor! Köparen står för frakten men finns annars att hämta på Lidingö!
Mörkblå Zip hoodie i kashmir från Davida - Stilig mörkblå hoodie från Davida i kashmir. Tröjan har dragkedja framtill, huva och långa ärmar. Perfekt för dig som gillar en stilren och enkel look med lyxig känsla. Passar dig som vill ha något både bekvämt och snyggt.
Mörkblå ziphoodie i kashmirblandning
Mörkblå ziphoodie i kashmirblandning - 0 Mörkblå ziphoodie i kashmirblandning - 1

Mörkblå ziphoodie i kashmirblandning

Storlek: S
Märke:
Färg: Marinblå
Skick: Mycket bra skick

359 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer nu denna mycket sköna marinblåa ziphoodien i kashmirblanding. Hoodien är i storlek S och är i mycket bra skick, något nopprig men kan åtgärda det innan den skickas. Vid frågor är det bara att höra av sig!

Spc
Spc
(9)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Blå kofta från Woolrich - Snygg blå kofta från Woolrich med knäppning framtill och två stora fickor. Koftan har en avslappnad passform och är tillverkad i mjukt bomullsmaterial. Riktigt snygg nu under våren och
Mörkblå cardigan från Polo Ralph Lauren - Snygg marinblå cardigan som är perfekt nu under våren! Den är i ett mycket bra skick och har inga defekter alls. Den är i ett riktigt skönt material och i storlek S. Bara att höra av er vid frågor!
Liknande annonser
Visa alla