Alla kategorier / Mode / Kläder / Tröjor & Koftor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
GAP långärmad  - 10/10 skick och knappast använd
Långärmad tröja  - Grå långärmad tröja i storlek M från UNI style💕
Chelsea långärmat - Knappt använd eftersom den inte passar så bra till min stil , använd Max fem gånger och den har inte några fläckar eller npgra slitningar als .
Svart långärmad tröja - Mjuk och gosig tröja i svart. Bra skick. Älskar den men tömmer garderoben på allt som inte passar längre 💕 Frakt tillkommer 💌
Långärmad  - Jättefin leopard långärmad från zara, använd 2 ggr. Mjukt material
Svart långärmad  - Långärmad tröja från pull and bear aldrig använd 😇
Ljusblå långärmad  - Använd 1 gång, najs basplagg 🩵
Långärmad
Långärmad  - 89 Långärmad  - 90

Långärmad

Storlek: L

75 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Marinblå, lite oversized tröja med tryck på. Säljer denna coola tröja för att jag inte riktigt har användning för den i dagsläget.

silkeandersson
silkeandersson
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla