Alla kategorier > Mode > Kläder > Tröjor & Koftor
Helt ny oanvänd! Grå långärmad tröja
Helt ny oanvänd! Grå långärmad tröja - 89

Helt ny oanvänd! Grå långärmad tröja

Storlek: 36
Färg: Grå

50 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

HELT NY ALDRIG ANVÄNT. Säljer för att den är för liten, det är en 36 men passar mer som en 32/34. Långärmad grå tröja i ett gosigt material, väldigt lite stretch.

Maja Lyåsen
Maja Lyåsen
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Grå Långärmad tröja!! - En cool långärmad ribbad tröja, med en sne v ringning, storlek xs 💕💕
Grå långärmad tröja - En grå långärmad tröja i storlek Xs/S. Inte använd mer än 2 gånger och inte på länge(som man kan se på bilden…).
Grå långärmad tröja - En grå långärmad tröja från lager 157 i storlek S. Den är i ett bra skick och har använts några gånger.
Långärmad grå tröja - Super fin tröja i storlek xs❤️
Grå långärmad tröja - Skön grå långärmad tröja som inte kommer till användning längre. Har ett litet hål vid sidan vilket man kan se i sista bilden🫶
Ny, grå långärmad träningströja - Sportig grå långärmad träningströja från Juritex. Tröjan har coola mönstrade detaljer i grått och är tillverkad i ett stretchigt material av polyamid och elastan. Perfekt för dig som gillar att röra på dig och vill ha en snygg och bekväm look.
Andra annonser från Tröjor & Koftor
Visa alla
isabel marant tjocktröjja - Isabel Marant Étoile tjocktröja i fint skick, finns ingen lapp på storleken men vad jag minns är den i storlek S. kan tänka mig gå ner i pris vid snabbköp och har 10% rabatt vid köp av bundles!💓
& Other Stories kofta - Så eftertraktad kofta från Other stories! I storlek M men sitter mer som en xs!!💗
Kortärmad stickad kofta från Zara - Kortärmad stickad kofta i beige från Zara, jätte gullig men tyvärr för liten för mig❤️
Mörkblå ziptröja från Maison Margiela - Snygg mörkblå stickad ziptröja från Maison Margiela med hög krage och grov struktur. Tröjan har långa ärmar, ribbade muddar och dragkedja framtill. Perfekt för dig som gillar stilrena och exklusiva plagg.
Vit kofta med träknappar - Stilren vit kofta med v-ringning och två stora träknappar framtill. Koftan har långa, lätt utsvängda ärmar och en figurnära passform. Perfekt att matcha med ljusa byxor för en fräsch look. Från ginatricot
Mörkblå stickad hoodie med knappar - Skitsnygg och unik kofta/hoodie med knappar från Less Worries i storlek S i bra skick
Fodrad Cardigan - Säljer denna stickade cardigan med fodrad insida. Den är storlek L men kan även passa M.         Bredd: 58,5cm, Längd: 70cm, Ärmlängd: 66cm.
Stickad tröja  - Säljer denna fina stickade tröjan med svart mönster på. Den är från Culture och är köpt i Danmark. Tröjan har aldrig kommit till användning, därför i nytt kick. ❤️