Alla kategorier > Mode > Kläder > Tröjor & Koftor
Långärmad piké
Långärmad piké  - 89 Långärmad piké  - 90

Långärmad piké

Storlek: M
Märke: Zara
Färg: Grå

99 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En snygg långärmad piké från zara i storlek M. Väldigt bra skick nästan oanvänd 9/10

Mälaren-Closet
Mälaren-Closet
(14)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Moncler piké långärmad  - Hejsan allihopa säljer min nygg mörkgrå långärmad pikétröja från Moncler.Tröjan är i mycket fint skick och passar dig som bär storlek M-L. Såklart så är den äkta och det kan bevisas. Jag tär gärna emot byten om du bor i Stockholm och prisförslag. Har du ytterligare frågor är det bara att höra av dig mvh Oscar
Långärmad piké  - Långärmad piké i färg, mörkgrå.
Långärmad piké  - Riktigt snygg grå stickad långärmad piké från selected home. Den är i storlek L men skulle säga att den sitter mer som M/L, och är utan defekter.
Långärmad piké  - Säljer en stilren mörkblå långärmad piké från Zara. Storleken är M men jag tycker den sitter lite tight så skulle nog funka på S också.
Långärmad piké  - Säljer denna stilrena långärmade pike från Zara. Säljer den då den blivit förliten . Pris kan diskuteras vid snabb affär !
Ralph lauren långärmad piké  - En grå långärmad piké från Ralph Lauren. Den är i storlek M men passar S. Den är knappt använd och har inga tecken på skador. Kom privat om ni har frågor, pris går att diskutera vi snabb affär!
Andra annonser från Tröjor & Koftor
Visa alla
Spets tröja - Skit fin lite tunnare stickad tröja, äldre modell ifrån zara så går inte att köpa längre.
Jaded london kofta - Superfin kofta från jaded london som inköptes i december knappt använd!
Vit stickad kofta med v-ringning - Mysig vit stickad kofta med v-ringning och knappar framtill. Koftan har ballongärmar som ger en avslappnad vibe. Perfekt att slänga över ett linne eller t-shirt för en chill look. från gina tricot.
Hollister zip - En zip från Hollister i storlek L. Kan upplevas mindre i storlek, likt en M. Jag fraktar inom 24h, frakt med PostNord prioriteras. Se liknande plagg i min profil!
Hollister grå stickad fodrad kofta/cardigan  - Sjukt snygg jacka/kofta från hollister. Den är fodrad och varm o kan användas både som jacka över en hoodie eller endast som tröja när det blir varmare. Den är använd men i toppskick, storlek S. Tveka inte på o skriva vid fler frågor!
Abercrombie & fitch hoodie  - En hoodie från Abercrombie & fitch i storlek S. Kan upplevas mindre i storlek, likt en XS. Jag fraktar inom 24h, frakt med PostNord prioriteras. Se liknande plagg i min profil!
Blå Randig Ralph Lauren tröja - Säljer en sjukt fet randig tröja från Ralph Lauren i färgen mörkblå. Tröjan är i bra skick då den har varit väl omhändertagen förutom att en av nacklapparna trillar av men inget som påverkar själva tröjan! Dne är i strl S och sitter även som S. Hör gärna av er vid frågor elr funderingar!!