Alla kategorier > Mode > Kläder > Tröjor & Koftor
Leopardmönstrad långärmad tröja
Leopardmönstrad långärmad tröja  - 0 Leopardmönstrad långärmad tröja  - 1 Leopardmönstrad långärmad tröja  - 2

Leopardmönstrad långärmad tröja

Storlek: 134-140
Färg: Brun
Skick: Bra skick

30 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en snygg långärmad tröja med leopardmönster💕Tyget har en cool struktur som ger extra attityd.🩷Passformen är normal och tröjan har en klassisk rund hals.💕+finns katt i hemmet)

Lowa Sundh
Lowa Sundh
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Leopardmönstrad långärmad tröja - Snygg leopardmönstrad tröja med långa ärmar och dekorativa knappar på bröstfickorna. Perfekt för att ge en djärv touch till din outfit. 🐆
Leopardmönstrad långärmad tröja - Säljer en snygg långärmad tröja från Bik Bok med leopardmönster i bruna och svarta toner. Tröjan har rund hals och är figurnära i passformen Passar till jeans eller kjol
Leopardmönstrad långärmad tröja Glamorous - Säljer en snygg långärmad tröja från Gina tricot med leopardmönster i bruna och svarta toner. Tröjan har en rund halsringning och är figurnära i modellen, perfekt för dig som vill sticka ut lite extra. Materialet är mjukt och stretchigt för en bekväm passform.
Leopardmönstrad långärmad tröja - Snygg leopardmönstrad långärmad tröja med rund halsringning. Perfekt för att lägga till lite djurmönster i garderoben. Tröjan har en stilren design och är gjord i ett mjukt material för extra komfort.
Leopardmönstrad långärmad topp - Säljer en supercool leopardmönstrad topp med långa ärmar. Den är i ett mjukt och stretchigt material som sitter bekvämt. Slut såld i alla storlekar, använd ca 3 ggr 🐆✨
Leopardmönstrad långärmad topp - Långärmad tröja från Zara med leopardmönster. Har lite vidare ärmar och är lite croppad. Säljes då den inte kommer till användning!
Leopardmönstrad långärmad meshtröja - Säljer en tunn och stretchig långärmad meshtröja från instimissmi  med leopardmönster i bruna och svarta toner. Perfekt att styla lager på lager eller som statement-piece. Tight passform och rund halsringning.
Andra annonser från Tröjor & Koftor
Visa alla
Grå sweatshirt Zadig & Voltaire - Snygg grå sweatshirt från Zadig & Voltaire med röd text och tryck framtill. Tröjan har rund halsringning, ribbade muddar och avslappnad passform. Perfekt till jeans eller mjukisbyxor för en chill look. Några paljetter som lossnat
Hollister zip - En zip från Hollister i storlek XL barn, vilket motsvarar en vanlig S. Jag fraktar inom 24h, frakt med PostNord prioriteras. Se liknande plagg i min profil!
Mörkbrun stickad tröja - Mysig mörkbrun stickad tröja med rund halsringning och långa ärmar. Tröjan har ribbstickade muddar vid ärmslut och nederkant, perfekt för lager-på-lager-stil. Enkel och stilren design som passar till det mesta. Är klippt längst ner för den va jätte lång innan
Beige kofta med knappar - Mysig beige kofta med stora bruna knappar och två fickor framtill. Koftan har en avslappnad passform och är stickad i ett mjukt material, perfekt att slänga på sig över en topp. Enkel och stilren design som passar till det mesta.
Hollister zip - En zip från Hollister i storlek M. Jag fraktar inom 24h, frakt med PostNord prioriteras. Se liknande plagg i min profil!
Gul kortärmad kofta med knappar - Söt ljusgul kofta med korta ärmar och pärlemorknappar framtill. Koftan har en mjuk, fluffig struktur och är något croppad i modellen. Perfekt att bära över ett linne eller t-shirt för en avslappnad look! Pris kan diskuteras 💛💛
Röd sweatshirt  - Cool röd sweatshirt från zara i storlek S❤️ helt ny med lapp kvar