Alla kategorier / Mode / Kläder / Tröjor & Koftor
Huddie från Levis i strl xxs
Huddie från Levis i strl xxs  - 89 Huddie från Levis i strl xxs  - 90

Huddie från Levis i strl xxs

Storlek: XXS
Märke: Levi's

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Såååå fin huddie i strl xxs som tyr aldrig har kommit till andvändning. Hör dig vid intresse.(Pris kan diskuteras)

Elsa123
Elsa123
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Jeans från Gina strl 32  - Dessa jeans är i bra skick och har andvänt dem ett antal gånger.
Skjorta/blus från Kappahl i strl 152 - Köpte den för ett år sedan, aldrig andvänd. Den är i bra skick och är som ny.
Jeans jacka från Monki i strl XS - Aldrig andvänd och är i bra skcik. Fin mörk blå jacka med blomm mönster.
Från Lindex i strl 146-152 - Denna päls jackan har jag aldrig andvänt. Den har en blå/turkos färg och passar bra till allt.
Den är från Topshop, strl 36  - Detta är en ljusblå jeans jacka från Topshop och är i storlek 36. (Den är inte andvänd)
En tröja från Lindex i strl: 146/152  - Denna fina tröja är andvänd ett antal gånger men är i bra skick. Den är i strl 146/152 (xs). (Frakt ingår) Hör av er vid intresse.
Lindex, lösa byxor i strl 146/152 - Fina lösa byxor som jag aldrig andvänt.🧡 (Frakt räknas med i priset)Hör av dig vid instesse🧡
Lindex, t-Shirt i strl 146/152  - Denna snygga t-shirt har nästan aldrig kommit till andvändning💜Passar perfekt till ett par skinnbyxor eller till jeans💕Den passar även bra för de som har strl xs. Hör av er vid interesse💜
Lindex o strl 146/152 - Denna fina t-shirt har kommit till andvändning två eller tre gånger och är som ny. Den är som xs i storleken. Hör av er vid intresse💜(Köparen står för frakten)
H&M en kofta i strl 140 - En fin kofta som är alldeles för liten för mig och har aldrig kommit till andvändning.(Frakt är medräknat i priset)Hör av er vid intresse🤍
Liknande annonser
Visa alla