Alla kategorier > Mode > Kläder > Tröjor & Koftor
Grön sweatshirt från Levi's
Grön sweatshirt från Levi's - 89

Grön sweatshirt från Levi's

Storlek: 36
Märke: Levi's
Färg: Grön
Skick: Bra skick

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en snygg grön sweatshirt från Levi's i bra skick. Tröjan har en klassisk passform med långa ärmar och en stor logga på bröstet. Perfekt för en avslappnad stil eller som ett lager under jackan. Passar både höst och vår!

dia
dia
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Grön sweatshirt från Levi's - Säljer en snygg och bekväm grön sweatshirt från Levi's i storlek XS. Tröjan är i bra skick och har en klassisk rund halsringning. Perfekt för vardagsbruk eller en avslappnad dag ute. Levi's-loggan är tryckt på bröstet i vitt.
Grön sweatshirt från Levi's - Säljer en grön sweatshirt från Levi's med stort tryck på framsidan. Tröjan har långa ärmar och en rund halsringning. Perfekt för en avslappnad stil. Passar bra till jeans eller joggers. Storlek L i barn.
Grön hoodie från Levi's - Säljer en snygg grön hoodie från Levi's med broderad logga på bröstet. Tröjan har en klassisk känguruficka och justerbar huva med dragsko. Perfekt för en avslappnad stil.
Grön hoodie från Levi's - Säljer en stilren grön hoodie från Levi's med en klassisk känguruficka och justerbar huva med vita snören. Perfekt för en avslappnad look. Levi's logga i rött på bröstet ger en snygg detalj.
Grön tröja från Levi's - Säljer en snygg grön tröja från Levi's i mycket bra skick. Den har en liten röd Levi's-logga på bröstet och är perfekt för både vardag och chill. Tröjan är långärmad och gjord i ett mjukt material som känns skönt mot huden. Passar perfekt till jeans eller chinos!
Ljusgrön sweatshirt från Levi's - Säljer en ljusgrön sweatshirt i storlek L från Levi's med relaxed/oversized fit. Tröjan har rund halsringning och långa ärmar. Små fläckar på vänster arm.
Camouflage sweatshirt från Levi's - Säljer en snygg sweatshirt från Levi's med camouflage-mönster i gröna och bruna toner.
Grön Levi's tröja - Super snygg grön college tröja från Levi's i strl S❤🥰 kan mötas i sthlm❤
Andra annonser från Tröjor & Koftor
Visa alla
Vit Zara tröja med spetsdetalj - Säljer en vit långärmad tröja med snygg spetsdetalj från Zara! Tröjan har rund halsringning och är i ett mjukt material som känns skönt mot huden. Perfekt för dig som gillar en feminin och stilren look. Priset kan diskuteras💞 Skriv för fler bilder och de första två bilderna är ifrån min TikTok💞 Använd en gång.
zara topp - beige halvpolotröja från zara, bild från gamla ägaren❤️
Stickad tröja med text  - En stickad tröja från Springfield i storlek M. Kan upplevas mindre i storlek, likt en S. Köpt i Spanien, pris pga efterfrågan & utbud. Jag fraktar inom 24h, frakt med PostNord prioriteras. Se liknande plagg i min profil!
Skit snygg tröja från weekday - Så sjukt snygg tröja från weekday!! Aldrig använd då jag köpte en och fick sedan en exakt lika dan🥰 köpt för 359;- säljer för 200❤️❤️
Rosa stickad kofta - Rosa stickad kofta från pieces i storlek S. Den är köpt på sellpy och säljer då den inte kommer till användning. Pris kan diskuteras🩷
Ljusrosa stickad kofta med knappar - Säljer en söt ljusrosa stickad kofta med stora vita knappar och ribbade muddar. Koftan har en croppad passform och långa ärmar, perfekt att slänga över en topp. Enkel och stilren design som passar till mycket. Använt cirka 2 gånger synd inget.
hollister vintage kofta yk2 - mörkblå huvtröja/zip kofta från hollister med rosa tryck. fint skick, stl L men absolut mer som en S💕