Alla kategorier / Mode / Kläder / Tröjor & Koftor
Röd levis tröja
Röd levis tröja - 89 Röd levis tröja - 90 Röd levis tröja - 91

Röd levis tröja

Storlek: S
Märke: Levi's
Färg: Röd

50 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en röd levis tröja med mussepigg på framsida samt baksida för att den inte kommer till användning längre! (Inte jag på bilden)

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Röd långärmad tröja - Skön och fin tröja köpt på en second hand i Örebro, använd flera gånger och i bra skick. Säljer på grund av att den blivit för liten som ni även kan se på bilderna. Fråga om mått osv
Rosa rutiga Pyjamasbyxor  - Säljer dessa rosa rutiga pyjamasbyxor köpta från Lindex i vintras och inte använda så länge då jag växte ur dem.
Randig mjuk tröja från Zara - Säljer denna super fina och mjuka tröja från Zara med rosa och orangea ränder. Är för liten för mig men har använts väl och försiktig. Pris kan diskuteras, vid fler frågor skriv till mig💗
Randig långärmadtröja  - Säljer denna superfina tröjan från Lindex köpt för 200kr. Säljer för att den inte kommer till användning längre. Pris går att diskutera ❤️  (Tröjan är i fint skick)
Grå tröja från divided - Säljer denna supersköna ljusgråa tröjan från hm/divided. Säljer för att den är för liten för mig och ska inte vara en crop top utan lite av magen kanske syns beroende på hur lång du är osv.💗   Pris kan diskuteras
Gullig klänning - Supersöt klänning ifrån 159 MA. Säljer då den inte används
Stickad  - Supergulliga svart stickad tröja ifrån lindex
Supersöt t-shirt - Jättesöt och fin t-shirt
Ralph Lauren tröja  - Säljer denna superfina Ralph Lauren tröjan som jag älskar, den har vita tunna ränder. Säljer för att den blivit för liten. (Lite v ringad men inte alls mycket)  Pris kan diskuteras💗
Tommy hilfiger tröja - Fin och skön tröja som jag tycker passar perfekt till vardag eller festligare outfit, passar super till en kjol, jeans eller shorts!   Säljer då jag inte använder den längre!💗
Liknande annonser
Visa alla
Röd Levis tröja  - Röd Levis sweatshirt som knappt är använd. Har haft den ett tag men den har bara legat i min garderob. Står inte vilken storlek det är förutom att den är för 14 åringar så skulle gissa på typ strlk 164/S.   Pris kan diskuteras vid snabb affär.
Levis hoodie röd - En få tal använd Levis hoodie, köpt för 699 kr, inga fläckar eller slitningar, köparen står för frakt, pris kan diskuteras
Levis tröja  - Fint men använt skick.
Randig tröja från Levis - Tunn långärmad randig tröja från Levis. Röd och mörkblå, storlek S. Använd en gång, köpt för 600kr.
Levis tröja  - En långärmad tröja från märket Levis
Röd tröja - Röd tröja, använd ett fåtal gånger. Fråga gärna om fler bilder❤️
Röd tröja - Röd långärmad tröja från hm. Aldrig använd och i gott skick.
Fortsätt i appen →