Alla kategorier > Tröjor & Koftor
Vit Levi's hoodie med logga
Vit Levi's hoodie med logga - 0 Vit Levi's hoodie med logga - 1 Vit Levi's hoodie med logga - 2 Vit Levi's hoodie med logga - 3

Vit Levi's hoodie med logga

Storlek: S
Märke: Levi's
Färg: Vit
Skick: Bra skick

20 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Säljer en vit hoodie från Levi's i storlek S. Tröjan har klassisk huva och lång ärm, med stor Levi's-logga i svart, blått och rött på bröstet. Tillverkad i mjuk bomull, perfekt för chill dagar. Enkel och stilren design som funkar till jeans eller mjukis.

Henry konthe
Henry konthe
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Vit hoodie från Levi's med logga - Snygg vit hoodie från Levi's med stor logga i svart, blått och rött framtill. Tröjan har huva med snörning och en klassisk känguruficka. Perfekt för en chill och avslappnad stil.
Vit hoodie från Levi's med logga - Vit hoodie från Levi's med stor broderad logga i blått och rött på bröstet. Klassisk känguruficka, snörning i huvan och relaxed fit. Perfekt för dig som gillar streetstyle och vill ha en clean look med tydlig branding.
Vit hoodie från Levi's med logga - Vit hoodie från Levi's med stor röd logga framtill. Klassisk modell med huva, snörning och känguruficka. Mjuk bomullskänsla och långärmad passform, perfekt för en chill och stilren look. Aldrig använd
Vit Levi's hoodie med logga - Vit hoodie från Levi's i storlek S med stor, klassisk logga i svart, marinblått och rött på bröstet. Tröjan har huva med snörning, magficka och ribbade muddar. Perfekt för chill dagar och streetstyle. Materialet är mjuk bomull och polyester. De finns dock nåra synliga fläkar, vet inte exakt om den på slide 4 kan gå bort men dom fläkar a mitt på tröjan går inte att få bort
Vit hoodie från Levi's med röd logga - Säljer en vit hoodie från Levi's i storlek XXS. Tröjan har en stor röd Levi's-logga på bröstet, huva med snörning och en klassisk magficka. Mjuk och skön bomullskvalitet, perfekt för chill dagar. Långärmad och med ribbade muddar vid ärmslut och nederkant.
Vit sweatshirt från Levi's med röd logga - Vit sweatshirt från Levi's i storlek S med den klassiska röda Levi's-loggan tryckt på bröstet. Tröjan har rund hals och långa ärmar, tillverkad i mjuk bomull som är skön att ha på sig. Perfekt för dig som gillar enkel och stilren streetwear.
Vit hoodie från Levi's - Vit hoodie från Levi's med stor logga framtill, ficka och snörning i huvan. Står XS men passar även S.
Vit hoodie från Levi's - Säljer en vit hoodie från Levi's med klassisk röd logga på bröstet. Tröjan har huva med dragsko och en stor magficka framtill. Perfekt för en avslappnad och stilren look.
Andra annonser från Tröjor & Koftor
Visa alla
Vit stickad kofta med knappar - Jättefin vit stickad kofta med v-ringning och knappar framtill. Koftan är från BikBok och endast använd 2 gånger💗 Skriv gärna om ni har frågor eller prisförslag!❤️
Stickad tröja med spets  - Jättepopulär stickad tröja med spets från Zara! Använd typ 1-2 gånger så skicket är som nytt🩷
Vit ribbstickad sweetheart-tröja - Trendig vit ribbstickad tröja med sweetheart-urringning och långa, vida ärmar. Sitter figurnära och har en snygg struktur i materialet. Perfekt för dig som gillar en stilren men ändå unik look.
🎸💋 Zadig & Voltaire polotröja – vinröd - nygg och edgy polotröja från Zadig & Voltaire i vinröd färg med vit text “KISS” framtill. Coola svarta knappar på ena axeln som ger en unik och trendig detalj. Perfekt statement-plagg för höst och vinter. Köpt i Paris för ca 1,5 år sedan för 1600kr. Passar S.  ✔ Bra skick ✔ Mjuk och skön kvalitet ✔ Trendig design med ikonisk Z&V-känsla ✔ Lätt att styla till både jeans och kjol  Ett måste för dig som gillar fransk rock-chic och plagg som sticker ut ✨
Topp - Säljer denna så snygga blus💖🥰
Mohair tröja - Superfin från hm kollektionen! Storlek xs men är oversized så passar s