Alla kategorier > Tröjor & Koftor
Mörkblå sweatshirt från Levi's
Mörkblå sweatshirt från Levi's - 0 Mörkblå sweatshirt från Levi's - 1 Mörkblå sweatshirt från Levi's - 2

Mörkblå sweatshirt från Levi's

Storlek: S
Märke: Levi's
Färg: Marinblå
Skick: Mycket bra skick

125 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en stilren mörkblå sweatshirt från Levi's Gold Tab-kollektion. Tröjan har en klassisk rund hals och långa ärmar. Perfekt för en avslappnad look. Levi's logga är diskret placerad på bröstet.

Emin
Emin
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Mörkblå sweatshirt från Levi's - Säljer en mörkblå sweatshirt från Levi's med klassiskt rött och vitt logotryck på bröstet. Tröjan har rund halsringning och långa ärmar. Perfekt för en avslappnad och stilren look.
mörkblå Levi's sweatshirt med röd logga - mörkblå sweatshirt från Levi's med den klassiska röda loggan framtill. Tröjan har rund halsringning, långa ärmar och är gjord i mjuk bomullsmix. Perfekt för dig som gillar en enkel och stilren look med streetkänsla.
Mörkblå hoodie från Levi's - Säljer en mörkblå hoodie från Levi's med klassisk röd logga framtill. Tröjan har huva och en stor magficka. Perfekt för en avslappnad stil. Storlek XS/S
Mörkblå sweatshirt från Levi's - Säljer en mörkblå sweatshirt från Levis, 100 % bomull, storlek - 16 år, samma som small.
Mörkblå tröja från Levi's - Säljer en snygg mörkblå tröja från Levi's i storlek M. Tröjan har en klassisk design med rund hals och långa ärmar. Perfekt för en avslappnad stil och passar bra till både jeans och chinos. Den är i bra skick och redo för en ny ägare!
Mörkblå hoodie från Levi's - Säljer en snygg mörkblå hoodie från Levi's med det klassiska röda och vita logotyptrycket på bröstet. Tröjan har en praktisk magficka och en bekväm huva. Perfekt för en avslappnad stil.
Mörkblå långärmad tröja från Levi's - Säljer en svart långärmad tröja från Levi's med deras ikoniska logga tryckt på bröstet. Perfekt för en avslappnad stil och enkel att matcha med jeans eller chinos. Passar både till vardags och mer avslappnade tillfällen.
Mörkblå Levi's sweatshirt med logga - Säljer en mörkblå sweatshirt från Levi's med den klassiska röda loggan tryckt på bröstet. Tröjan har rund hals, långa ärmar och är gjord i mjuk bomullsmix som är skön mot huden. Perfekt för dig som gillar streetwear och vill ha en enkel men snygg look.
Andra annonser från Tröjor & Koftor
Visa alla
Vit stickad kofta med knappar - Jättefin vit stickad kofta med v-ringning och knappar framtill. Koftan är från BikBok och endast använd 2 gånger💗 Skriv gärna om ni har frågor eller prisförslag!❤️
🎸💋 Zadig & Voltaire polotröja – vinröd - nygg och edgy polotröja från Zadig & Voltaire i vinröd färg med vit text “KISS” framtill. Coola svarta knappar på ena axeln som ger en unik och trendig detalj. Perfekt statement-plagg för höst och vinter. Köpt i Paris för ca 1,5 år sedan för 1600kr. Passar S.  ✔ Bra skick ✔ Mjuk och skön kvalitet ✔ Trendig design med ikonisk Z&V-känsla ✔ Lätt att styla till både jeans och kjol  Ett måste för dig som gillar fransk rock-chic och plagg som sticker ut ✨
Beige stickad kofta från Lindex - Mysig beige stickad kofta från Lindex i storlek XS. Koftan har djup v-ringning, stora knappar framtill och två fickor. Perfekt att slänga på sig när det är kyligt ute. Enkel och stilren design som passar till det mesta.
Hm polotröja - Jättefin polotröja med ullblandning, tjockt stickat material❤️❤️❤️
Rosa sportjacka med dragkedja - Lululemon define jacket ❣️söt rosa/ lite mot de lila hållet i färg. Säljer pga att jag inte andvönder längre. Lite nopprig som ni ser vid handleden, ingen ting som märks annars bra stick. Storlek US 4 ☺️
Grå kofta med rosa kant - Säljer en tunn, grå kofta med långa ärmar och knäppning framtill. Koftan har ljusrosa kant längs knäppningen, halsringningen och nederkanten. Perfekt att slänga över ett linne för en chill look. Pris kan diskuteras!🔥🩷
Stickad tröja - nougat - Slutsåld!! Aldrig använd, prislapp kvar. Storlek 34. Material: 78% alpackaull,19%polyamid,3%elastan