Alla kategorier > Tröjor & Koftor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Tracksuit-set i sammet plommonfärg - Säljer detta plommonfärgade/bruna/vinröda mjukis/tracksuit set i mjuk sammet! Supersnygga! 💖 Byxorna är breda & långa (passar mig som är 180cm). Koftan är croppad & har en luva. Älskar! (Perfekt airport outfit). Använd 1 gång 💜 Fraktar/möts upp i Solna! Kolla min profil för mer kläder<3 Paketpris gäller!
Morgonrock i sammet cubus strl L - Oanvänd morgonrock i sammet från Cubus. Storlek L ä. Färg Lila. Frakt går att diskutera.
Sammet tröja - Säljer en superfin grå sammetstopp med offshoulder-design. Använd ett fåtal gånger och är i bra skick.
Svart hoodie i sammet - Mysig svart hoodie i sammet med dragkedja och huva i storlek XS. Perfekt för kyliga dagar när du vill vara både bekväm och stilren. Den har långa ärmar och en skön passform. Ett måste i garderoben för alla som älskar mjuka material. Den är i jättebra skick och väldigt skön! Pris kan diskuteras.
Tröja i krossat sammet
Tröja i krossat sammet - 89 Tröja i krossat sammet - 90

Tröja i krossat sammet

Storlek: S-M

130 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Lila tröja i krossat sammet med mudd längst ned. Jättefint skick, jag har endast använt den ett fåtal gånger. Resårbandet har trasslat till sig lite, men det går nog att rätta till. Därav priset. Gratis frakt!

jjjosefiiine
jjjosefiiine
(6)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
Intimissimi tröja - Intimissimi tröja i bra skick, men defekt som syns på sista bilden. Xs/S
Kofta - Fin stickad kofta, bilderna är från förra ägaren och knappen har tyvärr lossnat men är superfint att stänga den med tex en hårklämma!😇Annars i superfint skick!
”amoreMio” stickad tröja  - En stickad tröja från Subdued i storlek XS. Kan upplevas större i storlek, likt en S. Material: 40% polyamid, 30% viskos, 25% ull, 5% Kashmir. Jag fraktar inom 24h, frakt med PostNord prioriteras. Se liknande plagg i min profil!
Beige stickad kofta från Zara - kortärmad stickad tröja från zara med knapp framtill, perfekt till lager på lager❣️
Grå kofta från Gina Tricot - Grå kortärmad kofta från Gina Tricot med v-ringning och snygga knappar framtill. Modellen är figurnära och sitter väldigt smickrande på kroppen.🥰 Endast använd 2 gånger så skicket är som nytt🤍
Softgoat tröja - SÅ snygg
Beige polotröja från H&M, storlek M💖 - Säljer en beige polotröja från H&M i storlek M. Tröjan har en hög, ribbad krage och är stickad med grova muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt för kyliga dagar och har en loose passform som ger en avslappnad vibe 🌟 Köpt på plick men säljer då den inte var min stil! Pris kan diskuteras
Rosa sweatshirt från Isabel Marant - Säljer en snygg rosa sweatshirt från Isabel Marant med det ikoniska logotrycket framtill. Tröjan har rund halsringning, långa ärmar och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt för en chill och trendig look. Har en mindre fläck, se bild. Storlek 40 men som 36.