Alla kategorier > Tröjor & Koftor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Beige stickad tröja från Lindex - Säljer en beige stickad tröja från Lindex i storlek XS. Tröjan har korta ärmar, rund hals och ribbade detaljer vid hals, ärmslut och nederkant. Perfekt för dig som gillar enkel och stilren design med mjukt material.
Beige tröja ifrån Lindex - Super fin beige tröja med puffärmar ifrån Lindex!😍 Storlek S, använt cirka 2 gånger pga inte riktigt passar min kroppsform💕 Inga fel alls med tröjan alltså perfekt skick!
Beige långärmad tröja från Lindex - Säljer en beige långärmad tröja från Lindex i storlek M. Tröjan har rund halsringning, lätt puffade axlar och är tillverkad i ett mjukt, tunt material som känns skönt mot huden. Perfekt för lager-på-lager under hösten eller våren.
Beige tröja från Lindex - Säljer en beige tröja från Lindex med ett unikt texturerat mönster. Tröjan har trekvartsärmar. Passar bra till både jeans och kjol.
Beige långärmad tröja från Lindex  - En tunn och mjuk beige långärmad tröja från Lindex med rund halsringning och liten bröstficka på vänster bröst. Perfekt basic-plagg att ha i garderoben, lätt att matcha och skön att bära. Tillverkad i bomull för en luftig känsla. Tröjans är stretchig.  Färgen är mörk beige Storlek S
Beige ribbad tröja från Lindex - Säljer en super söt beige ribbad  tröja från Lindex med volangdetaljer på axlarna. Tröjan har långa ärmar och en rund halsringning. Perfekt för en stilren och bekväm look. Den är i mycket bra skick och fåtal gånger använd. Inga fläckar. Inga hål.
Beige croppad tröja från Lindex - Säljer en supermysig croppad tröja från Lindex i storlek xs💗💗
Beige tröja från Lindex  - Säljer en mysig beige tröja från Lindex . Den har en enkel design med rund hals och långa kortärmad . Perfekt för en avslappnad stil och funkar till både jeans och kjol.
Beige stickad tröja från Lindex
Beige stickad tröja från Lindex - 89 Beige stickad tröja från Lindex - 90

Beige stickad tröja från Lindex

Storlek: M
Märke: Lindex
Färg: Beige
Skick: Nytt skick

350 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Mysig beige stickad tröja från Lindex med kabelstickat mönster. Perfekt för kyliga dagar med sin höga krage och långa ärmar🥰 använd en gång

Fridajakobsson
Fridajakobsson
(13)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
Zara tröja som inte säljs längre  - Säljer en vit långärmad tröja från Zara med snygg spetsdetalj över magen. Tröjan har rund hals och är gjord i mjukt bomullsmaterial. Perfekt för dig som gillar stilrena plagg med en twist. Passar dig som vill ha något enkelt men ändå unikt.
eftertraktad grön och rosa zara kofta - Säljer min superfina gröna och rosa zara kofta (vänster om bilden) 🌟 supersnygg,  knappt använd! Tveka inte om att skriva om ni har frågor 🥰. Andra bilden är min. Priset går att diskuteras 🥰
Vit stickad tröja med PARIS-tryck - Mysig vit stickad tröja från Divided med beige text 'PARIS' framtill. Tröjan har rund hals, ribbade muddar och är långärmad. Perfekt för dig som gillar enkel och trendig stil med en touch av Paris. Pris kan diskuteras vid snabb affär!
Intimissimi tröja - Säljer en vinröd intimissimi tröja med spets. Den är i fint skick o ser så gott som ny ut då den inte har några defekter/nåt hål eller är nopprig. Använd endast ett fåtal gånger. Köpt för 489 o säljer för 350❤️❤️
Vit hoodie från Polo Ralph Lauren - Vit hoodie från Polo Ralph Lauren med klassisk broderad logga på bröstet. Tröjan har huva med snörning och en stor magficka framtill. Mjuk och skön, perfekt för chill dagar. Snygg och enkel design som funkar till det mesta.
Patagonia Fleece - Säljer en grön fleecejacka från Patagonia i storlek M. Jackan har hel dragkedja framtill, två sidofickor med dragkedja och en liten logga på bröstet. Perfekt för kyliga dagar och outdoor-aktiviteter. Mjuk och skön fleece som håller värmen. Sitter lite mindre
Zara tröja - Säljer denna tröja eftersom den inte kommer till användning så ofta. Lite smink i kragen men går såklart att tvätta bort.