Alla kategorier / Mode / Kläder / Tröjor & Koftor
Blå tröja från Lyle & Scott
Blå tröja från Lyle & Scott - 89

Blå tröja från Lyle & Scott

Storlek: large
Märke: Lyle & Scott
Skick: Bra skick

350 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en snygg blå tröja från Lyle & Scott med deras ikoniska logga på bröstet. Tröjan har en v-ringad design och långa ärmar, perfekt för både vardag och lite finare tillfällen. Den är i bra skick och passar perfekt till höst- och vårgarderoben.

Larspeter Hagman
Larspeter Hagman
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Rosa hoodie från Race Marine - Mysig rosa hoodie från Race Marine med tryck på bröstet. Perfekt för en avslappnad stil med en stor ficka framtill. Den är superbekväm och passar perfekt till vardags eller chillkvällar. 🩷
Svart quiltad jacka - Säljer en snygg svart quiltad jacka i mycket bra skick. Den har långa ärmar och praktiska fickor med knappar. Perfekt för höst och vår när du vill hålla stilen och värmen. Passar både till vardags och lite finare tillfällen.
Beige tröja från Tommy Hilfiger - Säljer en snygg beige tröja från Tommy Hilfiger i bra skick. Den har en klassisk v-ringning och långa ärmar, perfekt för både höst och vår. Tröjan är mjuk och bekväm, idealisk för en stilren vardagslook.
Rosa hoodie från Race Marine - Säljer en supermysig rosa hoodie från Race Marine. Den har en stor ficka fram och texten 'Race Marine' tryckt på bröstet. Perfekt för kyliga dagar eller bara för att chilla hemma. Huvan är skön och ger extra värme. Passar perfekt till jeans eller mjukisbyxor!
Randig pikétröja från Lacoste - Säljer en snygg randig pikétröja från Lacoste i rött, vitt och blått. Tröjan har en klassisk krage och knappar framtill. Perfekt för en avslappnad men stilren look. Passar både till vardags och festliga tillfällen.
Randig pikétröja från Lacoste - Säljer en snygg randig pikétröja från Lacoste i olika blå nyanser. Tröjan har en klassisk krage och knappar framtill. Perfekt för en avslappnad men stilren look. Passar både till vardags och lite finare tillfällen.
Blå v-ringad tröja från Polo Ralph Lauren - Säljer en stilren blå v-ringad tröja från Polo Ralph Lauren. Tröjan är i mycket bra skick och har en liten broderad logga på bröstet. Perfekt för både vardag och lite finare tillfällen. Passar bra till jeans eller chinos!
Blå pikétröja från Ralph Lauren - Säljer en klassisk blå pikétröja från Ralph Lauren. Tröjan har en broderad logga på bröstet och knappar framtill. Perfekt för en stilren och avslappnad look.
Liknande annonser
Visa alla