Alla kategorier / Mode / Kläder / Tröjor & Koftor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Rutig tröja från Marks & Spencer - Säljer en mönstrad / rutig tröja från Marks & Spencer. Den är i storlek medium och i 50% merinoull. Den har en liten slitning i halsringningen.
Beige och marinblå cardigan från MARK-UP - Två stilrena cardigans från MARK-UP i beige och marinblå. Dessa cardigans har klassisk krage, tre knappar framtill och två fickor. Tillverkade i 100% viskos som ger en len känsla mot huden. Perfekta till en kväll ute på stan med polarna.
 Abercrombie & Fitch Cardigan - Tja säljer en otroligt snygg Abercrombie & Fitch Cardigan i otroligt bra skick!!! ||| Storlek: M, Skick 9/10  Kontakta vid frågor💫
pikétröja från Mark Ross - Säljer en mörkblå långärmad pikétröja från Mark Ross. Mycket bra skick.
Abercrombie & Fitch cardigan - En riktigt fräsch cardigan perfekt till våren och sommarkvällen i märket Abercrombie & Fitch i en snygg mörkblå färg. Den är stickad i ett skönt material och har vita detaljer som ränderna på ärmen. Den är i bra skick men inga defekter. Storleken är Xl och mått finns i bilderna men kom gärna Pm för fler frågor.
Sällsynt cardigan från Rag & Bone - Säljer nu min snygga och unika cardigan från Rag & Bone som inte säljs längre. Fungerar både som cardigan eller som en vårjacka. Den är storlek M och tveka inte att höra av dig vid minsta fråga eller fundering!😁💯
Cardigan  - Säljer en mörkblå stickad cardigan från Polo Club med avtagbar huva , likt trendiga massimo dutti. Inga tecken på användning. Perfekt för kyliga dagar och perfekt att matcha med vit T-shirt och ett par feta jeans😉
Abercrombie cardigan S - Säljer en sjukt snygg och stilren cardigan i storlek S. Tröjan är i mycket bra skick 9/10 och true to size
Mark and Spencer Cardigan
Mark and Spencer Cardigan - 89 Mark and Spencer Cardigan - 90

Mark and Spencer Cardigan

Storlek: M
Märke: Mark and Spencer
Färg: Marinblå
Skick: Mycket bra skick

399 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer den här snygga mörkblå cardigan från märket Mark and Spencer. Den är i väldigt bra skick utan några tecken på använd att är väldigt stilren. Nypris ungefär 800 kr, den är i storlek M men passar även S. Ifall ni undrar något är det bara att höra av sig.

Linus
Linus
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
NN07 tröja - Perfekt inför våren och sommaren och riktigt skön. Nästintill perfekt skick. Nypris 1399 kr. Skriv gärna ifall ni har frågor.
Blå Maison Margiela High tops  - Blå maison margielas i storlek 40, är stora i storleken så passar även 41. Originalkartong och dustbags tillkommer. De är i använt skick men har inga större deffekter, nypris 6999kr. Hör av er vid frågor.
Grå Saint Laurent sl/06  - Saint Laurent i modellen sl/06. Storlek 40 sitter som 41/41.5. Har ett antal små deffekter som går att fixa. Allt og medkommer:Box, dustbags, äktahets bevis osv. Nypris 7000kr, bara att höra av sig vid frågor.
Soft Goat fullzip - Riktigt skön fullzip från Soft Goat i 100% cashmere. Inga tecken på användning. Nypris 3195kr. Ifall ni har frågor är det bara att höra av sig.
Liknande annonser
Visa alla